Flora Kwiaciarnia Sylwia Bachanek-Bura

Kwiaciarnia Flora Gdynia - bukiety ślubne oraz inne

Kwiaciarnie
ul. Morska 166, 81-225 Gdynia pomorskie
Poniedziałek 09:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 18:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota 09:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Flora Kwiaciarnia Sylwia Bachanek-Bura
ul. Morska 166, 81-225 Gdynia pomorskie
Telefon
Flora Kwiaciarnia Sylwia Bachanek-Bura

Informacje

Opis działalności firmy Flora Kwiaciarnia Sylwia Bachanek-Bura w Gdynia
W kwiaciarni Flora zajmujemy się świadczeniem usług florystycznych. Nasza Kwiaciarnia mieści się w Gdyni, a założycielką jest Sylwia Bachanek-Bura. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W kwiaciarni Flora działamy już od 2013 roku. Zajmujemy się florystyką w Gdyni, gdzie się mieścimy oraz na terenie całego Trójmiasta. Kompleksowo zajmujemy się obsługą florystyczną ślubów, wesel, pogrzebów, a także dekorujemy witryny sklepowe.

Naszą specjalnością jest florystyka ślubna. Przygotowujemy bukiety ślubne, dekoracje wnętrz kościołów oraz sal weselnych, strojenie aut bądź innych pojazdów. Kwiaty dobieramy tak, aby pasowały do pary młodej i spełniały ich oczekiwania. Zajmujemy się również dekoracją sal na inne imprezy okolicznościowe.

Współpracujemy także z wieloma sklepami, dla których przygotowujemy dekoracje witryn sklepowych. Robimy wszystko, by przykuwały uwagę i spojrzenia przechodniów. Jednocześnie dopasowujemy je do sprzedawanego produktu oraz klimatu sklepu.

W naszej kwiaciarni mogą Państwo dostać bukiet, specjalnie przygotowany na daną uroczystość. Nasze wiązanki powstają z najpiękniejszych, świeżych kwiatów, które starannie selekcjonujemy. Nadają się jako prezent urodzinowy, imieninowy, z okazji dnia nauczyciela bądź innego święta. Można je również wręczyć podczas zaręczyn bądź bez żadnej okazji. Poza bukietami oferujemy także kosz kwiatów oraz kwiaty doniczkowe. Ponadto zajmujemy się dekoracyjnym pakowaniem prezentów.

U nas znajdą Państwo kwiaty na każdą okoliczność. Wykonujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe. Staramy się, aby były godnym upamiętnieniem relacji z osobą, którą Państwo żegnają. Proponujemy także wkomponowanie ulubionych kwiatów zmarłego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej kwiaciarni w Gdyni.


Zasięg działania
Firma Flora Kwiaciarnia Sylwia Bachanek-Bura z lokalizacji: Gdynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
G
Gosia
Polecamy serdecznie wiązanki okolicznościowe wykonywane przez florystki z kwiaciarni Flora.
G
Grzegorz
Bardzo sobie cenimy profesjonalizm ze strony pracowników tej kwiaciarni. Uwzględnili w zamówieniu wszystkie nasze uwagi.
G
Gabriel
Zamawiamy w tej kwiaciarni oprawy florystyczne od długiego czasu. Polecamy!
P
Pamela
Nasz kościół współpracuje z tą kwiaciarnią od lat. Zawsze świeże i piękne kwiaty.
S
Szymon
Polecam.