Zakład Produkcji Znaków Drogowych Zygmunt Walaszczyk

Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego

Znakowanie, kodowanie i hologramy
ul. Morska 306a, 81-002 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
505 584 559
Adres korespondencyjny
ul. Morska 306a, 81-002 Gdynia pomorskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Produkcji Znaków Drogowych zlokalizowany jest w Gdyni. Funkcjonujemy w branży od ponad dwudziestu lat. Właściciel to Zygmunt Walaszczyk.
Produkty i usługi
Główny profilem naszej działalności jest produkcja znaków drogowych. W skład naszej oferty wchodzą: zarówno znaki drogowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, jak i lustra drogowe.

Wykonujemy takie produkty jak:
- znaki drogowe pionowe,
- znaki ostrzegawcze,
- znaki zakazu,
- znaki nakazu,
- znaki informacyjne,
- znaki kierunku i miejscowości.

Dodatkowo w sprzedaży mamy: znaki drogowe uzupełniające, znaki umieszczane przed przejazdami kolejowymi, znaki szlaków rowerowych, tabliczki do znaków drogowych, lustra drogowe (lustra drogowe okrągłe, lustra drogowe prostokątne) oraz blokady parkingowe.

Ponadto oferujemy: pachołki, progi zwalniające oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Specjalnie dla naszych Klientów podejmujemy się produkcji: tablic administracyjnych i ulicznych, tablic z opisem i numeracją pomieszczeń, tablic naściennych adresowych oraz ulico wskazów.

Do pracy wykorzystujemy najlepsze materiały, dzięki czemu nasze produkty odznaczają się jakością i wytrzymałością. Dajemy wieloletnią gwarancję na zakupiony u nas towar.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń