Studio łazienek Eskale

Funkcjonalne i estetyczne łazienki

Wyposażenie łazienek
ul. Morska 364A, 81-016 Gdynia pomorskie
(7 opinii) napisz opinię
Studio łazienek Eskale

Informacje

Opis działalności
Studio łazienek Eskale w Gdyni prowadzi Barbara Sicińśka. Klientom oferuje kompleksowe wykonawstwo łazienek-od projektu po wykończenie. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami jest w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Działamy na terenie całego Trójmiasta i w innych miejscach od 2013 roku.
Produkty i usługi
W studiu łazienek Eskale kompleksowo podchodzimy do realizacji projektów. Nie tylko sporządzamy plany aranżacji i wizualizacje
3D, ale również podejmujemy się prac wykończeniowych. Wspólnie z klientami wybieramy najlepsze jakościowo materiały od znanych producentów, kupujemy je i dostarczamy na miejsce. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się następnie montażem. Ich specjalnością jest układanie płytek ceramicznych i gresu na podłogach oraz ścianach. Płytki mogą mieć różną fakturę, wymiary i kolory. Ponadto pracownicy wykonują biały montaż, czyli podłączają instalacje do ceramiki sanitarnej. Montaż obejmuje:
-wanny wolnostojące,
-wanny zabudowane,
-kabiny prysznicowe,
-umywalki,
-bidety,
-toalety.

Dostarczane i montowane przez nas są też lustra, lampy i meble łazienkowe. W Eskale mamy doświadczenie w montażu szafek, w tym podumywalkowych oraz zabudów pralek. W ten sposób powstają niepowtarzalne łazienki w stylu nowoczesnym albo rustykalnym, a także nawiązujące do tradycyjnych wzorców, minimalizmu, romantyzmu i glamour.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszej oferty! Więcej informacji o studiu łazienek Eskale znajduje się na stronie internetowej. Czekamy też na telefony i e-maile.
Marki i specjalizacje
Firma korzysta z materiałów takich marek jak:
- Opoczno,
- Cersanit,
- Roca,
- Ferro,
- Tubądzin,
- Cerrad,
- Koło.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, wejherowski

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
S
Sabina
Marzyłam o łazience w stylu rustykalnym i dzięki Eskale się to spełniło! Dziękuję!
U
Ukokeze
Płytki w łazience ułożone idealnie równo. Polecam także studio Eskale w zakresie projektowania pomieszczeń kąpielowych.
A
Anita
Szybko i dokładnie. Eskale poza projektowaniem łazienek zna się też na ich wykończeniu.
A
Adrianna
Projekt oceniam na 5. Tak samo, jak prace wykończeniowe. Warto było zapłacić firmie Eskale za taki efekt w łazience.
K
kris1967
Polecam to studio łazienek. Wykonali ładny projekt i następnie wykończyli łazienkę w moim domu. Dzięki temu nie odstaje od pozostałych pomieszczeń.
U
Ula
Uwielbiam nowoczesny styl, a dzięki Eskale udało mi się go przenieść do mojej łazienki. W Studiu łazienek zaprojektowali pomieszczenie kąpielowe, a następnie zajęli się jego wykończeniem. Odpowiadali za wszystko, w tym kafelkowanie, montaż mebli i podłączenie ceramiki. Wszystko działa i wygląda świetnie!
D
Dominika
Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na studio łazienek Eskale. Tutaj nie tylko można zlecić zaprojektowanie wymarzonej łazienki, ale również skorzystać z doświadczenia pracowników firmy w zakresie wyposażania łazienek! Dzięki kompleksowej ofercie mogłam zobaczyć wizualizację, a następnie ekipa urządziła pomieszczenie. Jest dokładnie takie, jak to sobie wymarzyłam!

Słowa kluczowe