Tand Bartłomiej Wieczorek

Diagnostyka komputerowa samochodów i sprzedaż części do aut francuskich

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Morska 455, 81-002 Gdynia, woj. pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tand Bartłomiej Wieczorek
ul. Morska 455, 81-002 Gdynia, woj. pomorskie
NIP
5862233963
Strona www
Telefon
Może cię zainteresować
Tand Bartłomiej Wieczorek

Informacje

Opis działalności firmy Tand Bartłomiej Wieczorek w Gdynia
Warsztat samochodowy Tand został założony przez Bartłomieja Wieczorka. Nasza siedziba znajduje się w Gdyni. Zajmujemy się naprawą aut wszystkich producentów, jednak szczególnie znamy się na markach francuskich.
Produkty i usługi
Citroen, Peugeot, Renault - te marki naprawiamy najczęściej. Zapewniamy ich serwis pogwarancyjny na oryginalnych częściach zamiennych. W tym celu warsztat samochodowy Tand wyposażyliśmy w diagnostykę komputerową, dzięki której w bardzo krótkim czasie odczytujemy kody błędów i sprawdzamy parametry auta w obrębie silnika, wtrysków, układu paliwowego, a także systemów bezpieczeństwa Airbag, EPC, ABS, ESP lub ASR. W razie wykrycia nieprawidłowości zapewniamy takie usługi jak:
- wymiana rozrządu,
- wymiana filtrów i olejów,
- remont silnika,
- regeneracja przekładni kierowniczych,
- regeneracja belki tylnego zawieszenia,
- ustawienie zbieżności i geometrii kół,
- serwis klimatyzacji.

Wśród wymienionych usług znajduje się naprawa tylnej belki, która w samochodach francuskich jest bardzo charakterystycznym elementem układu zawieszenia. W tym celu usuwamy powstałe luzy na czopach oraz łożyskach, a w razie potrzeby wymieniamy również stabilizatory. Regularne przeglądy i serwis tylnej belki pozwalają uniknąć problemów, takich jak korozja we wnętrzu układu zawieszenia, a także zakleszczenie wahacza.

Naprawa aut to nie wszystko, co możemy zaoferować Klientom. Prowadzimy również sklep motoryzacyjny, gdzie znajdują się najróżniejsze części do samochodów francuskich. U nas można zakupić:
- paski gumowe,
- sprzęgła,
- pierścienie tłokowe,
- amortyzatory,
- półosie napędowe,
- elementy elektroniki,
- oświetlenie,
- chłodnice,
- korki paliwa.

Oprócz tego mamy również filtry, części do układu zawieszenia, klocki hamulcowe, pierścienie tłokowe, a także świecie zapłonowe.

Osoby szukające oryginalnych części do auta Renault, Citroen, Peugeot oraz innych marek, zapraszamy do kontaktu - warsztat Tand z Gdyni.
Zasięg działania
Firma Tand Bartłomiej Wieczorek z lokalizacji: Gdynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, Gdynia

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń