"Profi Parkiet" Parkiety Drewniane

Parkiet i panele podłogowe
ul. Morska 62, 81-225 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 667 20 97
Adres korespondencyjny
ul. Morska 62, 81-225 Gdynia pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
NAJWIĘKSZY WYBÓR DESEK PODŁOGOWYCH I TARASOWYCH

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz stała współpraca z wiodącymi na rynku producentami to nasze zdecydowane atuty, które sprawiają, że wyróżniamy się wśród konkurencji. Mamy największy wybór desek podłogowych i tarasowych w Trójmieście! Korzystamy z wysokiej jakości produktów oraz stosujemy nowoczesne metody montażu podłóg. W swoich działaniach nasi pracownicy są sumienni i zaangażowani. Dzięki profesjonalnej i terminowej realizacjizadań z zakresu montażu podłóg, zyskujemy z roku na rok coraz większe grono zadowolonych klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

NIE TYLKO PODŁOGI I PARKIETY

Poza podłogami drewnianymi i innymi produktami na sprzedaż, zajmujemy się również nadzorowaniem terminowego przebiegu inwestycji oraz kontrolujemy prawidłowe wykonywanie robót w zakresie budownictwa użyteczności publicznej i mieszkaniowej.

Na co dzień współpracujemy z wieloma deweloperami, generalnymi wykonawcami, architektami oraz projektantami wnętrz. Zapraszamy do kontaktu!
Opis działalności
Od ponad 25 lat jako firma Profi-Parkiet prowadzimy aktywną sprzedaż podłóg drewnianych oraz innych produktów. Poza tym świadczymy usługi montażu podłóg drewnianych i laminowanych oraz wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne, takie jak olejowanie czy cyklinowanie podłóg. W naszej ofercie znalazło się miejsce dla sprzedaży i montażu drewnianych drzwi, schodów, jak i budowy tarasów drewnianych oraz kompozytowych. Ze stałymi i sprawdzonymi partnerami wykańczamy również mieszkania "pod klucz".
Produkty i usługi
PODŁOGI GOTOWE

W naszym salonie podłóg z pewnością wybiorą Państwo odpowiedni produkt. Bez względu na rodzaj drewna, podłoga będzie niezwykle estetyczna i bezpieczna dla zdrowia.

PODŁOGI KRZYWOLINIOWE

Nasza oferta obejmuje niepowtarzalne deski lite oraz warstwowe z różnych gatunków drewna oraz modułowe dębowe deski krzywoliniowe.

PARKIETY

Eleganckie parkiety, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych od jasnych do ciemnych, bardzo dobrzekomponują się z wnętrzami mieszkań i domów.

PODŁOGI SPORTOWE

Oferowane przez nas podłogi sportowe wyróżniają się dużą sprężystością, co pozwala na właściwe rozprowadzanie siły nacisku w kierunku podłużnym, jak i poprzecznym.

PANELE LAMINOWANE

Proponujemy Państwu zakup paneli laminowanych wyróżniających się wysoką wytrzymałością użytkowania i zwiększoną odpornością na zarysowania.

WYKŁADZINY WINYLOWE KARNDEAN

Karndean theterogeniczna wykładzina winylowa dostępna w postaci płytek i paneli o wzmocnionej powierzchni.

LISTWY PRZYPODŁOGOWE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo lite listwy drewniane, fornirowane, laminowane, polimerowe bądź wykonane z MDF.

DRZWI

Nasza oferta obejmuje też sprzedaż eleganckich i nowoczesnych drzwi znanych marek, w tym: POL-SKONE, Asilo, Ronkowski czy Ja-Glas.

SCHODY

Proponujemy zakup różnego typu schodów - wykonanych na konstrukcji betonowej, jak i samonośnych.

NAWILŻACZE

Zajmujemy się montażem podłóg od wielu lat i wiemy, jak istotny wpływ na estetykę podłóg drewnianych ma wilgotność powietrza.

CHEMIA

W zakresie środków chemicznych nasza oferta obejmuje kleje, grunty, lakiery, oleje i woski olejne do barwienia i impregnacji drewna.

TARASY

Świadczymy usługi w zakresie projektu oraz montaż podłogi zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na tarasach oraz balkonach.

PODŁOGI NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Oferta podłóg dedykowanych do systemów ogrzewania podłogowego.

STOŁY DĘBOWE

Przygotowaliśmy propozycję zakupusolidnych stołów dębowych oraz ław wykonanych z litego drewna dębowego, dostępnych w wersji z oparciem lub bez oparcia.
Marki i specjalizacje
Lista produktów:
- podłogi gotowe,
- podłogi krzywoliniowe,
- parkiety,
- podłogi sportowe,
- panele laminowane,
- wykładziny winylowe Karndean,
- listwy przypodłogowe,
- drzwi,
- schody,
- nawilżacze,
- chemia,
- tarasy,
- podłogi na ogrzewanie podłogowe,
- stoły dębowe.
Certyfikaty
SALON PODŁÓG PROFI-PARKIET – KONTAKT

Duży wybór podłóg drewnianych i paneli laminowanych, a także różnego typu drzwi czeka na Państwa w Profi-Parkiet. W naszej ofercie dostępne są deski podłogowe i tarasowe wszystkich znanych marek. Zapewniamy też fachowe usługi z zakresu montażu podłogi oraz jej pielęgnacji i konserwacji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub odwiedzenia naszego salonu w Gdyni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń