MB Serwis s.c.

Krótko- lub długoterminowy wynajem wózków widłowych

Wózki widłowe
ul. Opata Hackiego 12, 81-213 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MB Serwis s.c.

Informacje

Opis działalności
Firma MB Serwis zlokalizowana jest w Gdyni. Oferuje sprzedaż, wynajem, leasing i serwis wózków widłowych i maszyn budowlanych. Działa na rynku od wielu lat. Zainteresowanych zaprasza do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
MB Serwis zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i leasingiem oraz wynajem krótko- lub długoterminowym wózków widłowych marki Nissan, Toyota, Ausa, Mitsubishi, Kalmar, TCM, Linde, Komatsu, Caterpillar i wielu innych. Sztaplarki wyposażone są w silniki elektryczne albo silniki spalinowe.

Oferta obejmuje też ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. MB Serwis przeprowadza kompleksowe remonty silników spalinowych bądź naprawia poszczególne układy. Świadczy usługi serwisowe u klientów, a poważniejsze naprawy wykonuje we własnym serwisie. Działa głównie na terenie województwa pomorskiego. Wyróżnia się solidnością i terminowością. Mogą Państwo również liczyć na atrakcyjne ceny.

Dodatkowo firma MB Serwis ma bogaty asortyment części zamiennych. Są to m.in.:
- pompy hamulcowe i hydrauliczne,
- łożyska oraz rolki masztów,
- łączniki i sworznie układów kierownicze,
- instalacje gazowe.

Ponadto w sprzedaży są najwyższej jakości materiały eksploatacyjne, ogumienie przemysłowe oraz specjalistyczny osprzęt do wózków i maszyn budowlanych.

Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń