Kraz Transport wykopy

Wykonawca prac ziemnych i rozbiórkowych

Wyburzenia i rozbiórki
ul. płk. Dąbka 22a/3, 81-107 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kraz Transport wykopy
ul. płk. Dąbka 22a/3, 81-107 Gdynia pomorskie
NIP
9580013603
Telefon
Kraz Transport wykopy

Informacje

Opis działalności firmy Kraz Transport wykopy w Gdynia
Siedziba firmy Kraz znajduje się w Gdyni. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1989 roku, a zakres usług obejmuje prace przy użyciu ciężkiego sprzętu budowlanego oraz przy zastosowaniu ciężarówek o dużym udźwigu. Właścicielem firmy jest Tomasz Styn. Prace wykonywane są na zlecenie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach. Tak usługi wykonuje firma Kraz. Przedsiębiorstwo dysponuje ciężkim sprzętem idealnym do prac ziemnych. W ramach nich kopie pod fundamenty i instalacje wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne, a także stabilizuje ziemię. Koparki i ładowarki służą też do niwelacji terenu, korytowania oraz przygotowywania nieruchomości pod inwestycję. Specjalne wyposażenie pozwala na użycie koparek gąsienicowych w trakcie prac wyburzeniowych. Kraz ma doświadczenie w wyburzaniu obiektów ceglanych i betonowych oraz w rozbiórce konstrukcji stalowych. Gruz, jaki pozostaje po wyburzeniach, jest rozbijany i trafia do sprzedaży. Można go zakupić w atrakcyjnych cenach, tak samo, jak ziemię ogrodową. Dowóz kruszyw i ziemi prowadzony jest z użyciem wywrotek i zestawów składających się z ciągników siodłowych oraz naczep.

Poza wymienionymi usługami firma Kraz oferuje również takie prace jak obsługa komunalnych oczyszczalni ścieków. Zajmuje się takimi robotami jak:
-czyszczenie komór sedymentacji,
-czyszczenie komór biostabilizacji,
-czyszczenie piaskowników,
-czyszczenie komór osadowych,
-czyszczenie poletek osadowych.

Dodatkowo przedsiębiorstwo wynajmuje kontenery o różnej pojemności. Doskonale nadają się do składowania gruzu i innych odpadów budowlanych.

Więcej informacji dotyczących firmy Kraz znajduje się na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług najlepiej kontaktować się telefonicznie albo za pośrednictwem poczty e-mailowej.
Zasięg działania
Firma Kraz Transport wykopy z lokalizacji: Gdynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń