Pol-Log. Sobisz H., logopeda

Terapia logopedyczna dzieci i dorosłych.

Logopedzi
ul. Spokojna 69/71/5, 81-549 Gdynia pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Pol-Log. Sobisz H., logopeda

Informacje

Opis działalności
Oferuję usługi z zakresu logopedii i emisji głosu, a także pomoc w zakresie języka polskiego w w obrębie Trójmiasta. Pomagam w leczeniu wad wymowy u dzieci i dorosłych oraz afazji, a także w przypadku dysleksji, dysgrafii i dysortografii.
Produkty i usługi
Jestem wykwalifikowanym polonistą oraz logopedą, który posiada spore doświadczenie w prowadzeniu zajęć oraz terapii dla dzieci i dorosłych. Na każdym kroku wspieram moich podopiecznych, pomagając im w poprawnej komunikacji pod względem prawidłowej wymowy. Do każdego z nich podchodzę indywidualnie, mając na uwadze ich potrzeby oraz oczekiwania.

W zakres świadczonych przeze mnie usług wchodzi:
- pomoc przy usuwaniu wad wymowy,
- terapia afazji i dysfazji,
- pomoc z zakresu surdologopedii
- nauka czytania i pisania, a także zajęcia z zakresu nauczania ortografii,
- udzielanie korepetycji z języka polskiego oraz przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury,
- warsztaty nad emisją głosu dla aktorów, dziennikarzy i nauczycieli.

Wykorzystuję różnorodne materiały językowe, które mogą zaciekawić zarówno dzieci, jak i dorosłych. Są one pomocne zarówno w nauce, jak i w terapii, co pozwala mi na skuteczne działanie. Podczas zajęć i terapii biorę pod uwagę umiejętności oraz problemy z jakimi zmagają się moi podopieczni i na ich podstawie staram się dobrać najefektywniejszą metodę pracy.

Na stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące moich usług. Gwarantuję pełen profesjonalizm oraz kompleksową opiekę.

Zapraszam do mojego gabinetu.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
Weronika
Kilka lat temu trafiłam do Pani Hanny. Byłam studentką. Ta Pani zabiła we mnie motywację do pracy nad wymową. Po pierwszej wizycie odpuściłam zajęcia u znerwicowanej Pani. Trafiłam do innego logopedy. Dziś jestem prawidłowo wymawiającą głoski nauczycielką. Pani Hanna nawet na jedną gwiazdkę nie zasługuje.