Zakład usług geodezyjno–kartograficznych Dariusz Balas

Geodezyjna obsługa Twojej inwestycji

Geodezja
ul. Tetmajera 66, 81-421 Gdynia, woj. pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład usług geodezyjno–kartograficznych Dariusz Balas
ul. Tetmajera 66, 81-421 Gdynia, woj. pomorskie
NIP
5861155971
Telefon
Zakład usług geodezyjno–kartograficznych Dariusz Balas

Informacje

Opis działalności firmy Zakład usług geodezyjno–kartograficznych Dariusz Balas w Gdynia
Zakład usług geodezyjno–kartograficznych Dariusza Balasa znajduje się w Gdyni. Działamy już od 1991 roku, zapewniając najwyższą jakość realizowanych prac. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Realizację usług z zakresu geodezji i kartografii zlecicie firmie Dariusza Balasa w Gdyni. Dzięki wieloletniej praktyce i niezawodnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie sprawnie obsługiwać klientów indywidualnych, firmy i instytucje.

Sporządzamy mapy geodezyjne, w tym mapy do celów projektowych, które są niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę. Opracowujemy też mapy sytuacjyno-wysokościowe, do celów sądowych oraz mapy pod zasiedzenie.

Oferujemy tyczenie, które pozwala prawidłowo usytuować budynki w terenie, zgodnie z projektem budowlanym. W naszej ofercie znajdziecie również podziały i rozgraniczenia nieruchomości.

Przyjmujemy zlecenia na wznowienia punktów granicznych oraz geodezyjną inwentaryzację powykonawczą. Precyzyjnie wykonujemy pomiary objętości mas ziemnych i inne pomiary geodezyjne.

Potrzebujecie pomocy doświadczonego geodety? Skontaktujcie się z nami już teraz!
Zasięg działania
Firma Zakład usług geodezyjno–kartograficznych Dariusz Balas z lokalizacji: Gdynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń