Anioł Kompleksowe usługi pogrzebowe Seweryn Bielecki Monika Bielecka

Organizacja religijnych i świeckich pogrzebów

Artykuły pogrzebowe
ul. Waniliowa 6, 81-591 Gdynia pomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Anioł Kompleksowe usługi pogrzebowe Seweryn Bielecki Monika Bielecka
ul. Waniliowa 6, 81-591 Gdynia pomorskie
Telefon
Anioł Kompleksowe usługi pogrzebowe Seweryn Bielecki Monika Bielecka

Informacje

Opis działalności firmy Anioł Kompleksowe usługi pogrzebowe Seweryn Bielecki Monika Bielecka w Gdynia
Anioł to zakład pogrzebowy z Gdyni. Działa od wielu lat oferując kompleksowe usługi pogrzebowe. Zajmuje się wszelkimi formalnościami potrzebnymi do przeprowadzenia ceremonii pochówku. Wspiera rodziny zmarłych także po pogrzebie w ramach rozbudowanych dodatkowych usług funeralnych.
Produkty i usługi
Po śmierci bliskiej osoby trzeba zadbać o jej godne pożegnanie. Pomocą w tym służy zakład pogrzebowy Anioł. Firma od lat wspiera osoby, które pogrążone są w żałobie po stracie bliskich i zajmuje się w ich imieniu organizacją pochówków. Pracownicy domu pogrzebowego odpowiadają za formalności w urzędach, biurach cmentarzy, a także krematoriach. Zajmują się też odbiorem zmarłych z domów, domów opieki, szpitali i innych miejsc i ich przewozem do chłodni. Tutaj zmarli są przygotowywani do ostatniej drogi. Firma prowadzi sprzedaż trumien drewnianych oraz urn wykonanych z kamienia i metalu. Organizuje pochówki tradycyjne i urnowe, w tym w grobach ziemnych i kolumbariach. W ramach kompleksowej obsługi pogrzebów świeckich i religijnych dba też o takie usługi jak:
-oprawa kwiatowa pogrzebów,
-oprawa muzyczna pogrzebów,
-rozwieszanie klepsydr,
-organizacja styp.

Po pochówku firma stawia na grobie pomnik, a później zajmuje się jego czyszczeniem. Przeprowadza też ekshumacje i przenosi zmarłych do nowych grobów.

Dodatkowe informacje o zakładzie pogrzebowym Anioł znajdują się na stronie internetowej. Firma udostępnia całodobowy numer telefonu.

Zasięg działania
Firma Anioł Kompleksowe usługi pogrzebowe Seweryn Bielecki Monika Bielecka z lokalizacji: Gdynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Kornelia
Dziękuję za zajęcie się formalnościami pogrzebowymi. Ja bym nie dała rady tego zrobić.
A
Adrianna
Empatyczni pracownicy. Wiedzą, jak pocieszyć rodzinę zmarłego.
K
Kuba
Niedawno byłem na pogrzebie zorganizowanym przez dom pogrzebowy Anioł i muszę przyznać, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Ceremonia miała charakter świecki i przemawiał mistrz ceremonii. Do tego zadbano o muzykę i kwiaty.
K
kris1967
Chciałbym podziękować pracownikom domu pogrzebowego Anioł za przygotowanie pochówku mojej Mamy. Było mi ciężko myśleć o organizacji pogrzebu, dlatego dobrze, że w tak trudnych chwilach można liczyć na wsparcie profesjonalistów.

Słowa kluczowe

urny,
urny,