"1A Auto-Lis" Wypożyczalnia Wynajem Samochodów

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Zwycięstwa 138/77, 81-464 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
NIP
5861034629
Telefon

Informacje

"1A Auto-Lis" Wypożyczalnia Wynajem Samochodów działa w branży Wynajem samochodów i zarządzanie flotą. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Gdynia.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 602 107... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy "1A Auto-Lis" Wypożyczalnia Wynajem Samochodów możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 81-464 Gdynia ul. Zwycięstwa 138/77,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "1A Auto-Lis" Wypożyczalnia Wynajem Samochodów oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Maciek
Szybko podstawili samochód. Auto w bardzo dobrym stanie technicznym.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.