"Kolejarz" Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Piastów"

Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe
ul. Koszalińska 2a, 76-200 Słupsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

"Kolejarz" Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Piastów" działa w branży Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Słupsk.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Kolejarz" Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Piastów" poprzez email: smkol@tlen.pl lub telefon: 883 396... .
Z przedstawicielem firmy "Kolejarz" Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Piastów" możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 76-200 Słupsk ul. Koszalińska 2a,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Kolejarz" Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla "Piastów", spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.