Pośrednictwo Finansowe Anna Rudnik

Pomoc w otrzymaniu kredytu

Kredyty i finansowanie
77-200 Chlebowo 16 pomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Pośrednictwo Finansowe Anna Rudnik

Informacje

Opis działalności
Pośrednictwo Finansowe prowadzę od 2011 roku. Nazywam się Anna Rudnik. Moja siedziba znajduje się w Chlebowie, na terenie województwa pomorskiego.
Produkty i usługi
Mam duże doświadczenie w sprawach finansowych. Dzięki temu zapewniam Państwu odpowiednie porady i pomoc w zarządzaniu finansami. Dobieramy najlepsze rozwiązania dla moich Klientów.

Moja oferta to:

- kredyty firmowe,
- kredyty gotówkowe,
- kredyty konsolidacyjne,
- kredyty hipoteczne,
- kredyty bankowe,
- kredyty konsumpcyjne,
- kredyty na mieszkanie,
- kredyty na dom.

Poza tym pomagam w otrzymaniu kredytu pod zastaw nieruchomości. Prowadzę doradztwo obejmujące inwestycje finansowe. Poza samą pomocą w doborze kredytu piszę wnioski kredytowe, co znacznie usprawnia formalności.

Mam kontakty w bankach i dobre rozeznanie na rynku. Dzięki temu moi Klienci mogą być pewni, że trafili w dobre ręce i nie wpadną w kłopoty finansowe.

Mogę przygotować na Państwa życzenie wady i zalety ofert kredytowych oraz ocenić zdolność kredytową. Wystarczy wstąpić do mojego biura! Zapewniam wiele ofert różnych banków w jednym miejscu.

Zapraszam do skorzystania z usług - Pośrednictwo Finansowe Anna Rudnik
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bytowski, sławieński, Słupsk

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
T
Tibytiery54
Kredyt konsolidacyjny uratował nam życie. To był naprawdę strzał w dziesiątkę.
C
Cezary
Idealnie dobrany kredy pod nas. Można było się niczego nie bać. Wszystkie formalności załatwione i wszystko na jasnych zasadach.
N
Nina
Super doradztwo finansowe. Zaoszczędziliśmy trochę pieniędzy i nie wiedzieliśmy, jak je ulokować. Teraz mam na porządnej lokacie. Dzięki.
K
Kamila
Bardzo podoba mi się oferta, jaką dostałam dzięki pani Ani. Świetnie sprawdziła się w mojej sytuacji. Prościej i korzystniej było mi wziąć kredyt gotówkowy niż hipoteczny.