Piotr Bojarski Turboszczotka

Pralnie i farbiarnie
ul. Aresa 18 lok. 1, 80-180 Kowale pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Pralnie i farbiarnie to branża, w której Piotr Bojarski Turboszczotka prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Kowale w województwie pomorskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 505 222... lub mailowy: piotrekbojarski83@wp.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Piotr Bojarski Turboszczotka kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 80-180 Kowale ul. Aresa 18 lok. 1,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Piotr Bojarski Turboszczotka.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
G
P
Gerard-Nowy Port
Zaproszenie P.Piotra do wyprania i czyszczenia rogówki oraz dywanu to był strzał w 10. Solidna firma z pełnym profesjonalizmem.Polecam bardzo sympatycznego fachowca.
P
POLECAM
Serdecznie Polecam p. Piotra Bojarskiego jestem zadowolona z efektu wypranego dywanu. P. Piotr wie co robi i zawsze doradzi. Z czystym sumieniem POLECAM.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.