NZOZ Eko-Med Ewa Kobus

Stomatolodzy i protetycy
ul. Sienkiewicza 10, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Stomatolodzy i protetycy. NZOZ Eko-Med Ewa Kobus ma swoją siedzibę w miejscowości Pruszcz Gdański w województwie pomorskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (58) 77... lub mailową: ekomed.pruszcz@gmail.com
Firmę NZOZ Eko-Med Ewa Kobus znajdziesz pod adresem 83-000 Pruszcz Gdański ul. Sienkiewicza 10,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy NZOZ Eko-Med Ewa Kobus znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
P
Paweł
Nie polecam ze względu na nie szanowanie czasu pacjenta, brak informacji o odwołanej wizycie, dopiero na miejscu okazało się, że wizyta się nie odbędzie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.