NZOZ Eko-Med Ewa Kobus

Stomatolodzy i protetycy
ul. Sienkiewicza 10, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Stomatolodzy i protetycy. NZOZ Eko-Med Ewa Kobus ma swoją siedzibę w miejscowości Pruszcz Gdański w województwie pomorskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (58) 77... lub mailową: ekomed.pruszcz@gmail.com
Firmę NZOZ Eko-Med Ewa Kobus znajdziesz pod adresem 83-000 Pruszcz Gdański ul. Sienkiewicza 10,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy NZOZ Eko-Med Ewa Kobus znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Paweł
Nie polecam ze względu na nie szanowanie czasu pacjenta, brak informacji o odwołanej wizycie, dopiero na miejscu okazało się, że wizyta się nie odbędzie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.