Log-System s.c.

Regały, pojemniki oraz inne elementy wyposażenia magazynów

Wyposażenie magazynów
83-000 Będzieszyn 115, woj. pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Log-System s.c.
83-000 Będzieszyn 115, woj. pomorskie
NIP
6040076076
Telefon
Log-System s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Log-System s.c. w Będzieszyn
Log-System to firma mieszcząca się w Będzieszynie. Jesteśmy specjalistami w dostawie i montażu elementów wyposażenia magazynów, warsztatów i biur. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Regały magazynowe, które oferujemy, gwarantują optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni nie tylko w magazynach, ale także warsztatach czy sklepach.

Magazyny wielkopowierzchniowe wyposażamy w regały paletowe. W naszej ofercie znajdują się regały paletowe rzędowe, przepływowe, przesuwne i wjezdne. Wykonujemy także antresole magazynowe.

Do składowania długich elementów polecamy regały wspornikowe na dłużyce. Świetnie nadają się do składania między innymi profili, prętów czy drewna budowlanego. Ponadto oferujemy regały na opony typu LSP.

W ofercie mamy regały sklepowe w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach. Dostarczamy regały metalowe, w tym regały jednostronnie i dwustronnie dostawne.

Nie mogło w niej również zabraknąć wózków widłowych. Sprzedajemy wózki z silnikami benzynowymi, zasilane gazem LPG, elektryczne i z silnikiem Diesla. Nasza oferta to także wózki podnośnikowe, paletowe, taczkowe i platformowe.

Ponadto u nas zamówicie koła i zestawy kołowe, pojemniki, urządzenia dźwignicowe, drabiny i wagi.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń