Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Franciszek Dalecki

Stacja kontroli pojazdów i warsztat samochodowy

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Grunwaldzka 111, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Franciszek Dalecki
ul. Grunwaldzka 111, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
NIP
5930002496
Telefon
Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Franciszek Dalecki

Informacje

Opis działalności firmy Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Franciszek Dalecki w Pruszcz Gdański
Franciszek Dalecki jest właścicielem warsztatu samochodowego Auto Serwis, który znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Warsztat powstał już w 1993 roku. Od tego nasze stacje naprawcze oraz urządzenia pomiarowe do naprawy pojazdów zostały znacznie unowocześnione. Na ten moment możemy zaoferować Państwu naprawę mechaniki pojazdowej, klimatyzacji, ogumienia oraz przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych i dostawczych.
Produkty i usługi
Auto Serwis w Pruszczu Gdańskim to miejsce, gdzie uporacie się Państwo z wszelakimi problemami w zakresie mechaniki pojazdowej. Nasza wiedza zdobywana przez prawie 30 lat pracy w branży motoryzacyjnej przekłada się na precyzyjną i szybką naprawę samochodów w przystępnych cenach. Naprawiliśmy już tysiące samochodów osobowych i dostawczych. Działamy także jako Podstawowa Stacji Kontroli Pojazdów.

W ramach naprawy mechaniki pojazdowej nasza kadra zajmuje się przeglądem wszystkich podzespołów i diagnozą stanu technicznego auta. Pomaga nam przy tym diagnostyka komputerowa, która opiera się na podłączeniu komputera pojazdu do specjalnego oprogramowania. Kody błędów, które pokazują się nam na wyświetlaczu komputera, precyzyjnie wskazują, w jakiej części samochodu znajduje się usterka.

Zajmujemy się wymianą oraz naprawą wszystkich elementów związanych z działaniem silnika. Do naszych usług należy:
- wymiana oleju,
- wymiana płynu chłodniczego,
- wymiana uszczelek,
- wymiana chłodnicy,
- wymiana silnika,
- wymiana płynu,
- wymiana filtrów,
- wymiana filtra powietrza,
- wymiany rozrządu.

Oferujemy także naprawy zawieszenia, które obejmują czynności, takie jak:
- ustawianie geometrii kół,
- naprawy zawieszenia,
- naprawa układu kierowniczego,
- wymiana wahaczy,
- wymiana amortyzatorów,
- wymiana sworzni,
- wymiana sprężyn,
- wymiana tulei,
- wymiana łożysk.

Zajmujemy się także naprawą układu hamulcowego, przeniesieniem napędu oraz montażem i wymianą oświetlenia.

Możemy przeprowadzić diagnostykę energetyczną układu elektrycznego. Regenerujemy i naprawiamy alternatory. Podczas przeglądu kontrolujemy akumulatory.

Usługi realizujemy zawsze w podanym terminie. Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, a ceny za wszystkie usługi są jawne. Zapraszamy do kontaktu z warsztatem Auto Serwis z Pruszcza Gdańskiego.
Zasięg działania
Firma Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Franciszek Dalecki z lokalizacji: Pruszcz Gdański świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
E
Ewelina
Sprawdzony mechanik, wszelkie naprawy auta wykonuję u nich, mam pełne zaufanie. Serwis terminowy i w dobrej cenie.
F
Fypaa883
Polecam ich usługi wulkanizacyjne, co sezon przyjeżdżam na wymianę opon, jak coś się dzieje z autem to zawsze tu oddaję.
M
Mezox
Specjaliści w zakresie mechaniki samochodowej, nie raz korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony, najwyższy standard obsługi.
Ł
Łucja
Zajmowali się tutaj moją klimą, wszystko odgrzybili, uzupełnili, wyczyścili. Polecam, teraz działa bez zarzutu.
E
Emil
Polecam każdemu kto szuka dobrego mechanika, przyjeżdżam tutaj na przeglądy samochodu, zajmują się też wulkanizacją. Świetny warsztat.
M
Marcin
Wykonali mi tutaj niezbędną naprawę silnika, dzięki nim auto chodzi jak nowe! Nie zapłaciłem dużo, wszystko terminowo, po prostu rewelacja.