An-ba słodycze z zabawkami

Wysokiej jakości słodycze z zabawkami

Produkcja wyrobów cukierniczych
ul. Borowiecka 75, 80-298 Banino pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
696 450 236
Adres korespondencyjny
ul. Borowiecka 75, 80-298 Banino pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma An-Ba zajmuje się sprzedażą słodyczy z zabawkami. Jej siedziba znajduje się w Baninie, w powiecie kartuskim, w województwie pomorskim. Firma Anety Pietrzyk od 2010 roku dostarcza najlepsze jakościowo produkty prosto do obiektów handlowych.
Produkty i usługi
An-Ba przez dekadę nawiązała współpracę z licznymi producentami słodkości i sklepami. Może zaoferować atrakcyjne ceny, terminowe dostawy i bogaty asortyment. Prowadzi sprzedaż słodyczy z postaciami z ok 200 bajek, w tym tymi licencyjnymi. Można wśród nich wymienić Psi Patrol, Barbie, Frozen, Star Wars, Cars, Spiderman, a także Maszę i niedźwiedzia, Pokemony i Emoji. Słodycze dostarczane do klientów produkowane są przez tak znane marki, jak Haribo, Van Melle, Trolli, Fini, Vidal, Bulgari. W ofercie znajdują się m.in. lizaki z dodatkami, w tym z oranżadką i kwaśnym proszkiem. Ponadto firma An-Ba sprzedaje:
-gumy do żucia,
-cukierki,
-pianki,
-żelki,
-draże,
-czekoladki.

Dostępne są też produkty dopuszczone do sprzedaży w szkołach, np. chrupki, żelki bez cukru, paluszki, wafle oraz napojem, w tym wody i soki.

Więcej informacji dotyczących oferty przygotowanej przez firmę An-Ba znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące asortymentu można kierować pod podany numer telefonu albo na adres e-mailowy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Dawid
Cenię sobie współpracę z firmą An-Ba. Podoba mi się, że mają tak bogatą ofertę słodyczy i sprawnie dostarczają słodkości do mojego sklepu. Wcześniej nie spotkałem się z tak dobrym podejście do klienta, dlatego nie zamierzam kończyć z nimi współpracy, a wszystkich innych sprzedawców zachęcam do zapoznania się z ich ofertę. Warto.