Hydro Pro Usługi Hydrauliczne Łukasz Bigus

Usługi hydrauliczne - montaż pomp ciepła i kotłów gazowych

Budowa i wykończenia pod klucz
83-341 Borek Kamienny 44A, woj. pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Hydro Pro Usługi Hydrauliczne Łukasz Bigus
83-341 Borek Kamienny 44A, woj. pomorskie
NIP
5892071933
Telefon
Hydro Pro Usługi Hydrauliczne Łukasz Bigus

Informacje

Opis działalności firmy Hydro Pro Usługi Hydrauliczne Łukasz Bigus w Borek Kamienny
Firma Hydro-Pro została założona przez Łukasza Bigusa. Nasza siedziba znajduje się w Gowidlinie, w województwie pomorskim. Oferujemy usługi hydrauliczne.
Produkty i usługi
Wybór technologii grzewczej, która będzie wydajna, a jednocześnie tania w eksploatacji, to jeden z najważniejszych tematów poruszanych przez inwestorów budowlanych oraz właścicieli nieruchomości mieszkalnych. Jako kadra firmy Hydro-Pro oferujemy doradztwo już na etapie projektowania obiektu, a także usługi montażowe podczas remontowania lub wykańczania lokalu.

W sklepach zajmujących się sprzedażą urządzeń grzewczych można znaleźć najróżniejsze instalacje wykorzystujące paliwa stałe, biomasę, energię elektryczną, a także gaz. Czasem ciężko wybrać odpowiednią metodę ogrzewania budynku. My najczęściej polecamy Klientom urządzenia, które są bezobsługowe, przystosowane do ogrzewania wody użytkowej i pomieszczeń, a przede wszystkim ekonomiczne. Dlatego oferujemy:
- montaż pomp ciepła,
- montaż kotłów gazowych,
- montaż centralnego ogrzewania,
- montaż grzejników.

Jednym z najtańszych sposobów na zapewnienie sobie stabilnej temperatury w domu jest podłączenie pompy ciepła do instalacji wody użytkowej. Urządzenia te produkują energię z powietrza, gruntu lub ziemi, a dzięki czynnikowi chłodniczemu, wentylatorowi i systemowi zamkniętego obiegu, są w stanie wytworzyć moc przekazywaną następnie do grzejników, albo do ogrzewania podłogowego. Nasza firma chętnie wykona projekt takiej instalacji i zajmie się jej montażem.

Bardzo wygodnym sposobem na utrzymanie ciepła w mieszkaniu jest również montaż kotłów gazowych. Wielu ze znanych producentów tych urządzeń, takich jak Vaillant, Junkers, Beretta, De Dietrich czy Termet, oferują modele jedno- i dwufunkcyjne umożliwiające ogrzewanie samej wody użytkowej, albo całego budynku. Nasza firma nie tylko montuje, ale również naprawia kotły gazowe. Serwis obejmuje także okresowe przeglądy i sprawdzenie szczelności instalacji.

W razie potrzeby dokonujemy przeróbek przyłączy wodno-kanalizacyjnych lub gazowych do nowych urządzeń grzewczych.

Zapraszamy do kontaktu - firma Hydro-Pro z Gowidlina.
Zasięg działania
Firma Hydro Pro Usługi Hydrauliczne Łukasz Bigus z lokalizacji: Borek Kamienny świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, Gdańsk, gdański, Gdynia, kartuski, Sopot

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
K
klient
firma godna polecenia