SteelPro Sp. z o.o.

Blachy dachowe i elewacyjne oraz ogrodzenia

Dachy i rynny
ul. Wejherowska 5, 80-209 Chwaszczyno pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
SteelPro Sp. z o.o.
ul. Wejherowska 5, 80-209 Chwaszczyno pomorskie
NIP
8141695623
Strona www
Telefon
SteelPro Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy SteelPro Sp. z o.o. w Chwaszczyno
SteelPro prowadzimy w Chwaszczynie, w województwie pomorskim. Zajmujemy się sprzedażą elementów metalowych, w tym materiałów dekarskich. W branży działamy od wielu lat, dlatego oferujemy wyroby metalowe renomowanych producentów. Zachęcamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty.
Produkty i usługi
SteelPro to najlepsze miejsce na zakup materiałów budowlanych. Klienci działający w branży budowlanej zamawiają u nas przede wszystkim artykuły dekarskie. Dysponujemy szerokim zapasem elementów przeznaczonych do budowy i remontowania dachów domów, zakładów przemysłowych, sklepów i innych obiektów. W sprzedaży są m.in. estetyczne i trwałe blachodachówki. Sprzedajemy też blachy trapezowe. Wśród artykułów dekarskich są również rynny odprowadzające wodę i obróbki blacharskie. Dostarczamy płotki przeciwśniegowe, wiatrownice i inne elementy montowane na dachach.

W SteelPro oferujemy również materiały elewacyjne. Sprzedajemy bocznice metalowe i specjalne płyty sprawdzające się jako okładziny ścian budynków mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Uzupełnieniem oferty są natomiast ogrodzenia. Polecamy metalowe płoty sztachetowe oraz nowoczesne ogrodzenia pełne i z prześwitami. Serdecznie zapraszamy do zakupów w SteelPro! Więcej informacji o elementach metalowych udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.
Zasięg działania
Firma SteelPro Sp. z o.o. z lokalizacji: Chwaszczyno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

falz,