Terrorystki z Mopami Żanetta Kruczyńska

Sprzątanie domów, mieszkań, hal, obiektów przemysłowych

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
80-298 Czaple 198 pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Terrorystki z Mopami Żanetta Kruczyńska

Informacje

Opis działalności
Terrorystki z Mopami to firma sprzątająca, której właścicielką jest Żanetta Kruczyńska. Jej siedziba mieści się w Czaplach, na terenie województwa pomorskiego. Zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
Firma sprzątająca Terrorystki z Mopami w Czaplach zadba nie tylko o czystość budynku, ale i o posesję wokół niego. Świadczy usługi zarówno w formie jednorazowych zleceń, jak i stałej współpracy. Obsługuje osoby prywatne oraz firmy. Korzysta z najlepszych środków czystości. Gwarantuje solidność, terminowość i korzystne warunki współpracy.

Oferta to:
- sprzątanie hal,
- sprzątanie magazynów,
- sprzątanie klatek schodowych,
- sprzątanie obiektów przemysłowych,
- sprzątanie obiektów sportowych,
- sprzątanie domów,
- sprzątanie mieszkań,
- sprzątanie posesji,
- zagospodarowanie zieleni,
- koszenie trawy,
- karczowanie zarośli.

W ramach sprzątania budynków do zadań ekipy należy między innymi mycie okien, mycie podłóg, odkurzanie, czy ścieranie kurzu.

Ponadto firma Terrorystki z Mopami zajmuje się sprzątaniem wnętrz busów i autobusów, a także czyszczeniem wnętrz jachtów. Uzupełnienie oferty stanowi sprzątanie po imprezach masowych.

Szukają Państwo sprawdzonej firmy sprzątającej? Firma Terrorystki z Mopami zachęca do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gdański, Gdynia, kartuski, Sopot

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
P
Paulina
Dużo pracuję i nie mam czasu na sprzątanie mieszkania. Skorzystałam z usług tej firmy sprzątającej. Byłam bardzo zadowolona.
K
B
Karol Bura
Współpraca z tą firmą to sama przyjemność. Regularnie sprząta moje mieszkanie i dom córki. Używają profesjonalnych środków czystości, to co jest napisane w ogłoszeniu to prawda firma do każdej powierzchni stosuje inny płyn,
G
Grzegorz
Firma regularnie sprząta nasz magazyn. Jest solidna i terminowa. Nie mamy żadnych zastrzeżeń.