Fts s.c. Serwis TIR

Specjaliści od samochodów ciężarowych

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
80-298 Czaple 260 pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fts s.c. Serwis TIR
80-298 Czaple 260 pomorskie
NIP
5842542589
Telefon
Fts s.c. Serwis TIR

Informacje

Opis działalności firmy Fts s.c. Serwis TIR w Czaple
Warsztat samochodowy FTS należy do Tomasza i Łukasza Furtaka. Funkcjonujemy od 2005 roku, a nasza siedziba znajduje się w Czaplach, w województwie pomorskim.
Produkty i usługi
Prowadzimy serwis samochodów ciężarowych. W firmie FTS zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych pracowników. Nasi mechanicy mogą pochwalić się ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem w zawodzie. Ponadto charakteryzują się profesjonalnym podejściem do pracy. Są odpowiedzialni i sumienni. To wszystko sprawia, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

Przedmiotem naszej działalności jest:
- kompleksowa naprawa tirów,
- naprawa silnika,
- naprawa zawieszenia,
- naprawa elektroniki,
- naprawa sprzęgła,
- naprawa układu napędowego,
- naprawa układu hamulcowego.

Jednak przed przystąpieniem do naprawy trzeba wiedzieć, w czym leży problem. Dlatego przeprowadzamy specjalistyczną diagnostykę, która pozwala na sprawne znalezienie powodu niesprawności pojazdu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pochodzi od najlepszych producentów.

Drugim profilem naszej działalności jest transport i spedycja. Możemy zaproponować transport krajowy i międzynarodowy, który obejmuje całą Europę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – przedsiębiorstwo FTS.
Zasięg działania
Firma Fts s.c. Serwis TIR z lokalizacji: Czaple świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

transport międzynarodowy

07.03.2024

Prowadzimy firmę transportową. Przedmiotem naszej działalności jest transport krajowy i międzynarodowy. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, dla których bezpieczne i szybkie dostarczenie towarów jest kluczowe. Nasza flota składa się z nowoczesnych pojazdów, a nasi kierowcy to doświadczeni specjaliści, którzy dbają o każdy detal. Jeśli potrzebujesz pewnego partnera do przewozu Twoich towarów, skontaktuj się z nami już dziś!

samochód ciężarowy

24.01.2024

Prowadzisz firmę transportową? W takim razie z pewnością potrzebujesz porządnego warsztatu, który zapewni Ci szybką i skuteczną naprawę Twojego pojazdu. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi naprawy oraz konserwacji samochodów ciężarowych. Posiadamy wykwalifikowany zespół mechaników oraz nowoczesny sprzęt, który pozwala nam na dokładną diagnozę i szybką naprawę każdej usterki. Dbamy o każdy szczegół i zapewniamy najlepszą jakość usług. Skorzystaj z naszych usług i miej pewność, że Twoje pojazdy zawsze będą w doskonałym stanie technicznym!

kompleksowe naprawy samochodów ciężarowych

25.11.2023

Wykonujemy kompleksowe naprawy samochodów ciężarowych. Nasza wykwalifikowana ekipa mechaników gwarantuje profesjonalną obsługę i szybką naprawę Twojego pojazdu. Dzięki najnowszym narzędziom i technologiom jesteśmy w stanie zdiagnozować usterki oraz przeprowadzić skuteczne naprawy, zapewniając bezpieczeństwo i niezawodność na drodze. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z naszych usług już dziś!

warsztat samochodowy

21.09.2023

FTS to warsztat samochodowy, który specjalizuje się w kompleksowej obsłudze ciężarówek i tirów. Nasza firma znajduje się w Czaplach, a jej właścicielami są Tomasz i Łukasz Furtak. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, podejmujemy się każdego wyzwania związanego z naprawą i serwisem pojazdów ciężarowych. W naszym warsztacie zapewniamy szybką i skuteczną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Zaufaj profesjonalistom - wybierz FTS!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń