Oktan. Sprzedaż hurtowa paliw i gazu. Stacja paliw

Sprzedajemy hurtowo wysokiej jakości paliwa

Oleje techniczne i smary
ul. Kartuska 51, 83-334 Miechucino pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Oktan. Sprzedaż hurtowa paliw i gazu. Stacja paliw
ul. Kartuska 51, 83-334 Miechucino pomorskie
NIP
5881969903
Telefon
Oktan. Sprzedaż hurtowa paliw i gazu. Stacja paliw

Informacje

Opis działalności firmy Oktan. Sprzedaż hurtowa paliw i gazu. Stacja paliw w Miechucino
W 2000 roku powstała nasza firma Oktan. Zajmujemy się hurtową sprzedażą paliw i prowadzimy własną sieć stacji benzynowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Słupsku.
Produkty i usługi
Od ponad 20 lat zajmujemy się dystrybucją paliw płynnych. Realizujemy zamówienia hurtowe na olej opałowy, paliwo żeglugowe, gaz płynny, olej napędowy, a także benzynę. Oferowane przez nas substancje wykazują dużą wartość energetyczną i spełniają wszystkie normy przewidziane przez ustawodawcę. Paliwa dostarczamy pod wskazany adres własnym transportem. Dysponujemy nowoczesnymi zestawami samochodowymi do przewozu ADR, czyli ładunków niebezpiecznych. Cysterny są wyposażone w układ pomiarowo-wydawczy.

Ponadto prowadzimy 28 regionalnych stacji paliw, w których można zatankować pojazdy napędzane wcześniej wspomnianymi paliwami, a także skorzystać z takich udogodnień jak:
- myjnia bezdotykowa,
- restauracja,
- punkt gastronomiczny Oktan Cafe,
- stacja kontroli pojazdów,
- sklep wielobranżowy.
Dodatkowo klientom oferujemy udział w programie lojalnościowym, dzięki któremu można zatankować u nas paliwo jeszcze taniej.

Zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdują się tam szczegółowe informacje o ofercie.

Aktualności

sprzedaż oleju opałowego

21.04.2024

Olej opałowy to paliwo stosowane w kotłach do ogrzewania budynków. Wyróżnia się wysoką wartością energetyczną. Jeśli poszukujesz firmy zajmującej się sprzedażą oleju opałowego, koniecznie skontaktuj się z grupą Oktan. Działamy w branży od wielu lat i doskonale wiemy, czego oczekują klienci. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

stacja paliw

16.01.2024

Na stacji paliw Oktan znajdziesz nie tylko benzynę, ale także szeroki wybór smarów i olejów, które zapewnią sprawne działanie Twojego pojazdu. Nasza różnorodna oferta produktów gwarantuje, że znajdziesz wszystkie niezbędne elementy dla swojego samochodu. Możesz na nas polegać, oferujemy najlepsze produkty i usługi dla Twojego pojazdu.

sprzedaż hurtowa paliw

27.10.2023

W Oktan jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy hurtownią paliw, która oferuje naszym szanownym klientom szeroki wybór opcji paliwowych. Nasza bogata oferta obejmuje benzynę, olej napędowy i opałowy, a także gaz. Naszym celem jest dostarczanie klientom paliw spełniających najwyższe standardy jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń