Hydrosanit Adam Myszk

Nowoczesne systemy ogrzewania

Instalacje energetyczne i ciepłownicze
83-340 Wygoda Sierakowska 209 Sierakowice pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Hydrosanit Adam Myszk
83-340 Wygoda Sierakowska 209 Sierakowice pomorskie
NIP
5891736709
Telefon
Hydrosanit Adam Myszk

Informacje

Opis działalności firmy Hydrosanit Adam Myszk w Wygoda Sierakowska
Właścicielem Centrum Ogrzewania HydroSanit jest Adam Myszk. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 2009 roku. Siedziba działalności znajduje się w Wygodzie Sierakowskiej, na terenie województwa pomorskiego. Firma zajmuje się sprzedażą i montażem systemów grzewczych.
Produkty i usługi
Ogrzewanie i instalacje wodno-kanalizacyjne to specjalność fachowców z HydroSanit. Kadra pracownicza stale podnosi swoje kwalifikacje, aby dostarczać Państwu nowoczesne technologie i poszerzać zakres swoich usług. Systemy HydroSanit to ekologiczne, oszczędne i wydajne rozwiązania grzewcze.

Oferta obejmuje:
- pompy ciepła,
- kotły na pellet,
- kotły na eko-groszek,
- kotły gazowe,
- grzejniki,
- kominki,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- artykuły sanitarne,
- wyposażenie kotłowni.
HydroSanit prowadzi dystrybucję urządzeń cenionych marek Viessmann i Heitztechnik. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się pompy ciepła ze względu na swoją wydajność, bezobsługowe działanie oraz niskie koszty eksploatacji. Urządzenia wykorzystywane są do ogrzewania i ochładzania pomieszczeń oraz podgrzewania wody. Pracownicy HydroSanit chętnie pomogą Państwu w wyborze pompy ciepła oraz zamontują ją w domu.

Firma proponuje też pomoc w sporządzaniu dokumentacji do programu Czyste Powietrze. Jest to projekt rządowy, który ma na celu poprawę jakości powietrza poprzez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Polega na dofinansowaniu wymiany starych i szkodliwych dla środowiska naturalnego źródeł ciepła. Program Czyste Powietrze kierowany jest do wszystkich osób, które pragną mieć w swoich domach ekologiczne i bezpieczne systemy ogrzewania.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z HydroSanit.
Zasięg działania
Firma Hydrosanit Adam Myszk z lokalizacji: Wygoda Sierakowska świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
?
??????
??????????