"Polima" Sp. z o.o.

Pluggar med perfekt passform

Palety
82-500 Gurcz 35 pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(55) 275 77 31
Adres korespondencyjny
82-500 Gurcz 35 pomorskie

Informacje

Opis działalności
Polima jest jednym z najstarszych na świecie producentów zaślepek kołowych, kołków i szpul Vi har pluggat i 50 ar
Produkty i usługi
POLIMA powstała w 2000 roku.
Jedynym akcjonariuszem spółki jest szwedzka firma POLIMA AB z siedzibą w Vetlandzie.
Produkcja w Polsce została uruchomiona w 2001 roku. Wsporniki do palet, jak i zaślepki są produkowane metodą tzw. "klejenia na gorąco" przy zastosowaniu kleju mocznikowego lub mocznikowo-melaminowego w całkowicie zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Cały proces jest sterowany komputerowo co zapewnia wysoką jakość produktów.
Zaślepki kołowe o idealnej formie

Produkujemy i sprzedajemy wytłaczane z wiórów zaślepki kołowe. Wśród naszych klientów są zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i mniejsze lokalne przedsiębiorstwa. Dzięki magazynom w Polsce i w Szwecji możemy szybko i sprawnie dostarczać zamówienia do klientów na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Wsporniki do palet
Mamy w ofercie wsporniki w kilku wersjach. Poza zwykłymi czterokątnymi produkujemy również wsporniki półokrągłe i okrągłe, częste w paletach jednorazowych. Wszystkie nasze wsporniki produkujemy w różnych rozmiarach, tak aby sprostać wszystkim Twoim wymogom i potrzebom.

Gwoździe

Ważne jest, by każdy szczegół palety był wysokiej jakości. Dostarczamy również najwyższej jakości gwoździe w dowolnych rozmiarach wiodących europejskich producentów. Nasze gwoździe sprzedajemy na wagę lub w mieszanych zestawach. Mamy również w asortymencie specjalne zatwierdzone gwoździe naprawcze i klamry do europalet.

Pistolety do wbijania gwoździ

Równie ważne jak to, że używane przez Ciebie komponenty do palet są wysokiej jakości, jest posiadanie odpowiednich narzędzi.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń