Fox Computer Service Michał Lis

Kompleksowe usługi informatyczne

Informatyka
ul. Gdańska 82/5, 84-300 Lębork pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fox Computer Service Michał Lis
ul. Gdańska 82/5, 84-300 Lębork pomorskie
NIP
8410007135
Strona www
Telefon
Email
Fox Computer Service Michał Lis

Informacje

Opis działalności firmy Fox Computer Service Michał Lis w Lębork
Fox Computer Service to firma z Lęborka, w województwie pomorskim. Zajmuje się usługami informatycznymi. Jej właścicielem jest Michał Lis.
Produkty i usługi
Fox Computer Service od 1992 roku zajmuje się świadczeniem usług informatycznych. Doświadczeni pracownicy firmy wspierają klientów działających w różnych branżach, w tym klientów zajmujących się geodezją, usługami hotelarskimi, sprzedażą i produkcją. Oferta obejmuje m.in. dostarczanie przygotowanego na zamówienie oprogramowania i jego konfigurację. Programy mogą pomagać w prowadzeniu hoteli, ewidencji materiałów i analizie raportów. Klienci otrzymują także porady dotyczące wyboru komputerów i programów do systemów sieciowych i serwerowych. Są one również instalowane i konfigurowane. Oferta obejmuje oprogramowanie na Windows, Novell, Linux, Lantastic, Pervasive oraz Oracle.

Fox Computer Service oferuje również:
-projektowanie okablowania strukturalnego,
-montaż okablowania strukturalnego,
-kursy obsługi oprogramowania biurowego,
-programowanie kolektorów danych.

Możliwe jest też skanowanie negatywów i przygotowywanie fotografii cyfrowych przeznaczonych do użycia na stronach internetowych.

Dodatkowe informacje dotyczące działalności Fox Computer Service znajdują się na stronie internetowej. Kontakt możliwy jest telefonicznie i e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Fox Computer Service Michał Lis z lokalizacji: Lębork świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
T
Tomek
Polecam.