Przedszkole nr 10 w Malborku

Uczymy bawiąc, bawimy ucząc

Przedszkola publiczne
ul. Reymonta 3, 82-200 Malbork pomorskie
Poniedziałek 06:30 - 16:30
Wtorek 06:30 - 16:30
Środa 06:30 - 16:30
Czwartek 06:30 - 16:30
Piątek 06:30 - 16:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Przedszkole nr 10 w Malborku

Informacje

Opis działalności
Przedszkole nr 10 mieści się w Malborku, w województwie pomorskim. Jest to jednopiętrowy budynek wolnostojący otoczony terenami zielonymi. Przedszkole funkcjonuje od roku 1991. Dzięki temu jego kadra ma duże doświadczenie i wiedzę w opiece nad dziećmi oraz przygotowaniem ich do późniejszej edukacji.
Produkty i usługi
Budynek przedszkola jest w pełni przystosowany do obecności małych dzieci. Są tutaj trzy dobrze wyposażone sale dla poszczególnych grup wiekowych. Znajduje się tu szatnia, sala do zajęć rytmicznych, trzy łazienki, pokój socjalny, kuchnia oraz gabinet dyrektora. Przedszkole otoczone jest obszernym zielonym terenem. W ogrodzie jest nowoczesny i bezpieczny sprzęt do zabaw, dzięki czemu dzieci codziennie mają możliwość pobytu na świeżym powietrzu.

Ponadto w ofercie znajdują się:

- zajęcia języka angielskiego
- przedstawienia teatralne,
- koncerty muzyczne,
- terapia logopedyczna
- zajęcia terapeutyczne,
- zajęcia ruchowe.

Dzieci mają możliwość prezentacji swoich talentów podczas imprez przedszkolnych, w galerii przedszkolnej i w różnego rodzaju konkursach.

W ofercie przedszkola jest opieka, wychowanie oraz uczenie dzieci poprzez zabawę. Kadra traktuje każde dziecko w sposób indywidualny. Stosuje metody twórcze oraz wpływające na wszechstronne stymulowanie rozwoju każdego dziecka. Podczas zajęć korzysta z Metody P. Dennisona, Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Pedagogi Zabawy i dramy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedszkola nr 10 i szczegółowego zapoznania się z ich ofertą na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
malborski

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
E
Eliza
Zapisałam moją córkę do tego przedszkola, ponieważ było blisko. Mała czuje się tam bardzo dobrze i bardzo lubi tam zostawać. Wybór tego przedszkola to była dobra decyzja.
E
Emilia
Pracownicy przedszkola bardzo się starają o miłą atmosferę. Mają też dużą wiedzę z zakresu wychowania dzieci. Jestem zadowolona, że zapisałam moje maluchy do tej placówki.
S
Sara
Kadra pedagogów, którzy pracują w tym przedszkolu to wspaniałe osoby. Wiedzą, jak zająć się małymi dziećmi i uczuć ich przez zabawę.
A
Agata
W ofercie tego przedszkola jest wiele ciekawych zajęć dodatkowych. Zapisałam syna na zajęcia ruchowe i teatralne. Jak na razie mu się podoba.
A
Ania
Zdecydowałam się na wybranie tego przedszkola, ponieważ jest najbliżej mojego domu. Nie żałuję tej decyzji, ponieważ wiem, ze moje dziecko ma najlepszą opiekę. Córka nie może się doczekać kiedy znów pójdzie do przedszkola. Polecam.