Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o.o.

Usługi pogrzebowe
ul. Zapolskiej 1, 82-200 Malbork pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

NIP
5792153175
Telefon

Informacje

Firma Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży Usługi pogrzebowe. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Malbork w województwie pomorskim.
Pracownicy Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o.o. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (55) 64...
Z przedstawicielem firmy Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o.o. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 82-200 Malbork ul. Zapolskiej 1,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o.o. znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.