Optimum Biuro rachunkowe Agnieszka Maluszycka

Kompleksowa obsługa księgowa przez internet

Biura rachunkowe
82-100 Lubieszewo 14 B pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Optimum Biuro rachunkowe Agnieszka Maluszycka

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe Optimum znajduje się w Lubieszewie, niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego, w województwie pomorskim. Firma Agnieszki Maluszyckiej specjalizuje się w usługach księgowych, które prowadzi za pośrednictwem sieci internetowej. Oferuje kompleksową pomoc podmiotom działającym w różnych branżach.
Produkty i usługi
Działalność gospodarcza wiąże się z licznymi obowiązkami, w tym koniecznością dostosowania się do przepisów podatkowych. Księgowość nie jest prostym zadaniem, dlatego w celu uniknięcia błędów najlepiej powierzyć ją w ręce doświadczonych księgowych z biura rachunkowego Optimum. Firma specjalizuje się w usługach księgowych na rzecz małych i dużych podmiotów gospodarczych. Pomaga na każdym etapie działalności, w tym podczas rejestracji spółek, przygotowywania biznesplanów i tworzenia wniosków o wsparcie kredytowe. Ponadto Optimum oferuje usługi księgowe świadczone przez internet, co jest tańsze i dużo wygodniejsze dla klientów. Zajmuje się w ramach nich takimi działaniami jak:
-prowadzenie ksiąg rachunkowych,
-prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
-prowadzenie ewidencji środków trwałych,
-prowadzenie ewidencji wartości niematerialnych i prawnych, -prowadzenie ewidencji wyposażenia.

Księgowi sporządzają też sprawozdania dla GUS i NBP, rozliczają należności względem skarbówki i ZUS oraz opracowują zasady rachunkowości w firmie. Za pośrednictwem sieci internetowej wykonują również usługi kadrowo-płacowe. Zajmują się ewidencją pracowników, listami płac oraz obsługą umów zlecenie i umów o dzieło. Mogą też rejestrować i wyrejestrowywać pracowników z ZUS, wystawiać świadectwa pracy i przygotowywać deklaracje potwierdzające zatrudnienie.

Wymienione informacje dotyczące biura rachunkowego Optimum to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o jego działalności. Więcej, w tym cennik usług, znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie obsługi księgowej można się kontaktować zarówno telefonicznie, jak i mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

zus,
pit,
cit,