Goytech Krzysztof Goyke

Montaż i serwis systemów fotowoltaicznych

Wytwarzanie energii odnawialnej
ul. Nad Jeziorem 5, 84-110 Lubkowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Goytech Krzysztof Goyke

Informacje

Opis działalności
Goytech jest przedsiębiorstwem, w którym zajmujemy się montażem różnego rodzaju modułów fotowoltaicznych. Właścicielem naszej firmy jest Krzysztof Goyke, a siedzibę Goytech znajdą Państwo w Lubkowie, na terenie województwa pomorskiego. Pozostajemy do dyspozycji przedsiębiorców i osób prywatnych.
Produkty i usługi
Planują Państwo skorzystać z czystej, taniej i przede wszystkim odnawialnej energii? Nasza firma zadba o profesjonalny montaż i instalację wszelkiego rodzaju urządzeń fotowoltaicznych. Od lat działamy w branży, pomagając Klientom w doborze najodpowiedniejszych systemów. Wielokrotnie montowaliśmy systemy fotowoltaiczne na dachach domów, biur, lokali, czy budynków publicznych.

Proponowane przez nas usługi to między innymi:

- instalacja paneli słonecznych,
- montaż kolektorów słonecznych,
- budowa elektrowni fotowoltaicznych,
- projektowanie instalacji fotowoltaicznych,
- sprzedaż paneli fotowoltaicznych,
- serwis urządzeń fotowoltaicznych,
- wycena instalacji fotowoltaicznych,
- pomoc w uzyskaniu dofinansowań na instalacje.

Fotowoltaika to rozwiązanie zawierające same zalety. Montując instalacje fotowoltaiczne, stają się Państwo niezależni od dostawców energii. To gwarancja, że cena prądu nie zostanie zwiększona. Urządzenia fotowoltaiczne, takie jak kolektory słoneczne zapewniają stały dostęp do ciepłej wody bez konieczności jej wcześniejszego grzania. Koszt urządzenia, jak i samego montażu jest bardzo niski, z uwagi na liczne dofinansowania.

Nasi eksperci pomogą Państwu stworzyć odpowiedni wniosek o dofinansowanie. Zaprojektujemy, wycenimy i zamontujemy optymalne rozwiązania dla Państwa domu lub przedsiębiorstwa. W razie konieczności pozostajemy do Państwa dyspozycji z zakresu napraw zamówionych urządzeń. Ukończyliśmy już ponad 250 projektów i zamontowaliśmy ponad 3500 modułów. Takie doświadczenie zagwarantuje Państwu profesjonalną obsługę.

Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji lub do odwiedzenia naszego biura w Lubkowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe