Neuro-Dent s.c. Lek. Med. Spec. Neurolog Wojciech Banasiak

Badania neurologiczne z zakresu medycyny pracy

Neurolodzy
ul. Wojska Polskiego 16, 84-100 Puck pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Neuro-Dent s.c. Lek. Med. Spec. Neurolog Wojciech Banasiak
ul. Wojska Polskiego 16, 84-100 Puck pomorskie
Telefon
Neuro-Dent s.c. Lek. Med. Spec. Neurolog Wojciech Banasiak

Informacje

Opis działalności firmy Neuro-Dent s.c. Lek. Med. Spec. Neurolog Wojciech Banasiak w Puck
Nazywam się Wojciech Banasiak, jestem lekarzem neurologiem. Prowadzę gabinet Neuro-Dent, który znajduje się w Pucku, w województwie pomorskim. Specjalizuję się w badaniach z zakresu medycyny pracy.
Produkty i usługi
Moim zadaniem jest sprawdzenie, czy Pacjent jest zdrowy i może podjąć się potencjalnej pracy. Przeprowadzam badania z zakresu medycyny pracy. Dysponuję sprzętem do przeprowadzania badań wstępnych, a także okresowych i kontrolnych.

Badam takie schorzenia jak:

- problemy z pamięcią,
- zaburzenia równowagi,
- drżenie mięśni,
- zawroty głowy,
- nerwice,
- kurcze mięśni.

Jako neurolog diagnozuję i leczę choroby układu nerwowego, w tym padaczkę. Dodatkowo prowadzę Pacjentów zmagających się ze stwardnieniem rozsianym. Proponuję też konsultacje i porady neurologiczne.

Ponadto jestem lekarzem nie tylko o specjalności neurologicznej, ale także posiadam specjalizacje z medycyny morskiej. Badam Pacjentów z różnych środowisk.

Zapraszam do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Neuro-Dent s.c. Lek. Med. Spec. Neurolog Wojciech Banasiak z lokalizacji: Puck świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
W
Wiola
Jakiś czas temu leczyłam tu nerwicę. Teraz naprawdę jest dużo lepiej. Tej choroby nie da się do końca wyleczyć, ale teraz czuję się znacznie lepiej.
M
Mikołaj
Super, że można mieć do tego lekarza takie duże zaufanie. Wiele razy mieliśmy okazję z nimi współpracować. Badał naszych pracowników.