HEALTHY WAY Indywidualny Catering Dietetyczny

CATERING DIETETYCZNY – DIETA PUDEŁKOWA Z DOSTAWĄ DO DOMU I BIURA

ul. gen. Józefa Hallera 2A/17A, 84-120 Władysławowo pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 08:00 - 12:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
507 777 452
Adres korespondencyjny
ul. gen. Józefa Hallera 2A/17A, 84-120 Władysławowo pomorskie

Informacje

O nas
Nasz dietetyk jest zawsze z Tobą, nie mamy limitu na konsultacje. Wychodzimy z założenia, że rozmowa raz w tygodniu to za mało. Często okazuje się, że w przygotowanej diecie coś nam nie pasuje. My naprawiamy to od razu. Możesz w każdym momencie porozmawiać i podzielić się swoimi obawami czy osiągnięciami. Najważniejsze dla nas jest pokazanie Ci, że dieta może być fajna, a zdrowy tryb życia prosty.
Opis działalności
HEALTHY WAY przyrządzi dla Ciebie posiłki według planu przygotowanego przez Łukasz, dietetyka i trenera personalnego. Nie masz czasu na gotowanie? Nie przejmuj się! HEALTHY WAY przyrządza posiłki z wysokiej jakości produktów pochodzących od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Indywidualnie skomponowane dania dowieziemy do Twojego domu lub pracy i zadbamy, aby były nie tylko zdrowe, ale też smaczne.
Produkty i usługi
JAK TO WYGLĄDA?
Twoim głównym celem jest nabranie siły, redukcja tkanki tłuszczowej, pozbycie się zbędnych kilogramów czy poprawa kondycji? To będą pierwsze pytania na które będziesz musiał/a odpowiedzieć sobie i nam w specjalnie przygotowanej ankiecie. Opiszesz w niej także swoje przyzwyczajenia i nawyki związane z przygotowywaniem posiłków. Później przyjdzie czas na wyniki badań, które pozwolą na lepsze, całkowicie indywidualne dopasowanie przyszłych posiłków i ich składników. Łukasz Borchmann, doświadczony dietetyk i trener osobisty, na podstawie otrzymanych informacji zbuduje dla Ciebie odpowiedni plan żywieniowy.

JAK TO DZIAŁA?
Obawiasz się odgórnie narzuconych przepisów i niesmacznych dań? Nie z nami! Jeśli okaże się, że któryś z posiłków Ci nie smakuje, że nie jesteś w stanie zjeść tak dużo, albo że chodzisz głodny - w każdej chwili możesz się z nami skontaktować przez specjalnie do tego przygotowaną aplikację, a Łukasz na bieżąco będzie wdrażał Twoje uwagi do planu. Dzięki temu nawet nie poczujesz, że jesteś na diecie i okaże się, że zdrowy tryb życia może być prosty.

CO MOŻEMY CI DAĆ?
• Pierwsza konsultacja - opierająca się na rozmowie, wypełnieniu ankiety, przejściu odpowiednich badań
• Ustalenie celów - co chcemy osiągnąć przez przejście na plan żywieniowy
• Przygotowanie planu
• Indywidualny, ustalany na miesiąc catering Healthy Way
• Weryfikowanie planu na podstawie cotygodniowych raportów z osiągnięć
• Całodobowe konsultacje on-line
Marki i specjalizacje
• CATERING DIETETYCZNY Z DOSTAWĄ DO DOMU LUB BIURA
• INDYWIDUALNY PLAN DIETETYCZNY DOSTOSOWANY DO POTRZEB KLIENTA
Certyfikaty
Jesteśmy sprawdzonym i profesjonalnym cateringiem dietetycznym. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najwyższej jakości składników. Plany żywieniowe układane są przez dyplomowanego dietetyka i trenera personalnego. Dietę zawsze dostosowujemy do potrzeb naszych klientów, na podstawie wyników badań i szczegółowej ankiety.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Puck, Wejherowo

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń