OSP Skarszewy Dom Pogrzebowy

Organizacja pogrzebów

Usługi pogrzebowe
ul. Kościerska 2, 83-250 Skarszewy pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
OSP Skarszewy Dom Pogrzebowy
ul. Kościerska 2, 83-250 Skarszewy pomorskie
NIP
5921865507
Telefon
OSP Skarszewy Dom Pogrzebowy

Informacje

Opis działalności firmy OSP Skarszewy Dom Pogrzebowy w Skarszewy
Nasz dom pogrzebowy znajduje się w Skarszewach, w województwie pomorskim. Od 1996 roku świadczymy usługi pogrzebowe. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Odejście bliskiej osoby jest trudnym czasem, podczas którego ciężko skupić się na załatwianiu spraw związanych z organizacją pochówku. Dom pogrzebowy w Skarszewach prowadzimy, by maksymalnie odciążyć rodzinę zmarłego. Zapewniamy fachową pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowych.

Sprawnie dopełniamy wszystkich formalności w urzędach i na cmentarzach. Pomagamy w uzyskaniu aktu zgonu w USC oraz zasiłku pogrzebowego w ZUS. Dzięki naszej pomocy nie musicie zaprzątać sobie głowy kwestiami formalnymi.

Zapewniamy całodobowy odbiór ciał ze szpitali, hospicjów, domów opieki i innych miejsc. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami umożliwiającymi nam godny przewóz zmarłego.

Dbamy również o zapewnienie odpowiedniej oprawy florystycznej pogrzebu, dostarczając estetycznie wykonane wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe.

Dokładamy wszelkich starań, by pomagać Wam w trudnych chwilach po stracie bliskiej osoby.
Zasięg działania
Firma OSP Skarszewy Dom Pogrzebowy z lokalizacji: Skarszewy świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń