Bol-Trans Sp. z o.o. Sp.k.

Niwelacje terenu, stabilizacja gruntu, roboty ziemne, transport kruszyw

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Kociewska 11, 83-120 Rybaki pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
661 117 641
661117641
bol-transport@wp.pl
607118141
585331744
Adres korespondencyjny
ul. Kociewska 11, 83-120 Rybaki pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Bol-Trans ma swoją siedzibę w miejscowości Rybaki, w powiecie tczewskim, na terenie województwa pomorskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1996 roku.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej firmy jest wykonywanie różnego rodzaju robót ziemnych. Posiadamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie, dzięki czemu wszelkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm.

Oferta firmy obejmuje:
- usługi transportowe,
- wykopy,
- nasypy,
- niwelacje terenu,
- rozbiórki i wyburzenia obiektów budowlanych,
- wywóz i utylizacja materiałów rozbiórkowych.
Wymiana gruntu, różnego rodzaju roboty drogowe oraz stabilizacja gruntu również należy do naszych zadań.

Posiadamy ponad 70 jednostek ciężkiego sprzętu budowlanego. Usługi wykonujemy za pomocą spycharek gąsienicowych CAT D4 i DAT D6R z systemem laserowej niwelacji terenu, równiarek drogowych wyposażonych w system niwelacji 3D, a także walców drogowych gładkich, okołkowanych oraz gumowych o masie od 3,5t. do 17t.

Ponadto posiadamy zestaw do przewozu ciężkiego sprzętu budowlanego, a także ciągniki rolnicze w zestawie z pompą, beczką i zamiatarką, samochody samowyładowcze ład.15m3, koparki kołowe i gąsienicowe o masie 20 i 27 ton. Posiadamy również szeroką gamę drobnego sprzętu budowlanego w postaci zagęszczarek, agregatów, pomp czy pilarek spalinowych.

Zatrudniamy wykwalifikowanych operatorów maszyn budowlanych, którzy wszelkie zlecenia wykonują terminowo oraz solidnie. Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Bol-Trans.
Marki i specjalizacje
Nasze usługi wykonujemy sprzętem renomowanych firm takich jak Komatsu, JCB, Caterpillar, Volvo, Hanomag, Man, Iveco, Terberg.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń