Bol-Trans Sp. z o.o. Sp.k.

Prace ziemne i drogowe oraz transport kruszyw

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Kociewska 11, 83-120 Rybaki pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bol-Trans Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Kociewska 11, 83-120 Rybaki pomorskie
NIP
5932600221
Telefon
Bol-Trans Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności firmy Bol-Trans Sp. z o.o. Sp.k. w Rybaki
Firma Bol-Trans, znajdująca się w Rybakach, na rynku funkcjonuje już od 1996 roku. Bazując na nowoczesnych maszynach fachowo pomaga w wykonywaniu robót ziemnych, prac drogowych czy dostaw kruszyw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Firma Bol-Trans w Rybakach specjalizuje się w świadczeniu usług ziemnych oraz transportowych. Fachowo pomaga w przygotowaniu terenu pod budowę dróg. Pracuje przy budowie dróg gminnych, powiatowych, krajowych oraz ekspresowych. Wykonujemy naprawy i remonty nawierzchni.

Oferta firmy obejmuje też:
- niwelacje terenu,
- wykopy,
- nasypy,
- mechaniczne stabilizacje gruntu,
- wymiany gruntu.

Zajmuje się też wykonywaniem wyburzeń i rozbiórek obiektów budowlanych. Materiały porozbiórkowe wywozi i utylizuje. W ramach swojej działalności zapewnia też transport materiałów sypkich takich, jak: piasek czy żwir.

Prowadzi wynajem niezawodnych maszyn budowlanych. Dysponuje koparkami gąsienicowymi, samochodami samowyładowczymi, koparkami kołowymi, równiarkami drogowymi, spycharkami gąsienicowymi, walcami drogowymi oraz ciągnikami rolniczymi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Bol-Trans Sp. z o.o. Sp.k. z lokalizacji: Rybaki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń