"Chemtech" Firma Handlowo-Zaopatrzeniowa Grażyna Janeczek

Hurtownie artykułów metalowych
ul. 30 Stycznia 42c, 83-110 Tczew pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Hurtownie artykułów metalowych to branża, w której "Chemtech" Firma Handlowo-Zaopatrzeniowa Grażyna Janeczek prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Tczew w województwie pomorskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (58) 53... lub mailową: chemtech@chemtech.pl
Adres wykonywania działalności przez "Chemtech" Firma Handlowo-Zaopatrzeniowa Grażyna Janeczek to ul. 30 Stycznia 42c, 83-110 Tczew. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Chemtech" Firma Handlowo-Zaopatrzeniowa Grażyna Janeczek znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
klient
Polecam. Bardzo dobre zaopatrzenie, przystępne ceny, dba się o klienta.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.