Allts sp. z o.o.

Obróbka metali i produkcja elementów oraz całych konstrukcji

Konstrukcje stalowe
al. Parku Krajobrazowego 76, 84-207 Łężyce pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Allts sp. z o.o.
al. Parku Krajobrazowego 76, 84-207 Łężyce pomorskie
NIP
5871591219
Strona www
Telefon
Allts sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Allts sp. z o.o. w Łężyce
Allts prowadzimy w Łężycach, w województwie pomorskim. W zakładzie poddajemy obróbce metale. Produkujemy z nich różne wyroby i elementy konstrukcji. Oferujemy też usługi budowlane. Działamy w branży od 2005 roku. Zaopatrujemy klientów z Polski i z innych państw.
Produkty i usługi
Solidne i dostosowane do wymagań każdego z klientów wyroby produkujemy w Allts. W zakładzie używamy nowoczesnych maszyn, które służą do obróbki aluminium, stali konstrukcyjnej, stali nierdzewnej i stali kwasoodpornej. Metale tniemy, wypalamy, gniemy, a także łączymy w procesie spawania. W ten sposób wytwarzamy m.in. metalowe panele ogrodzeniowe. Zabezpieczone przed działaniem rdzy ogrodzenia mają długość 250 centymetrów i wysokość 150, 165 i 180 centymetrów. Sprzedajemy je w zestawach składających się ze słupków ogrodzeniowych i bramowych, obejm montażowych, śrub, zaślepek i innych elementów.

Na życzenie klientów ogrodzenia montujemy, tak samo, jak zajmujemy się budową stalowych hal. Wykonane przez nas elementy konstrukcji łączymy na wskazanym miejscu w magazyny i hale produkcyjne. W ramach rozbudowanej oferty zapewniamy projektowanie hal, wykonanie fundamentów, montaż i prace wykończeniowe. Do wnętrz polecamy produkowane przez nas w Allts:
-lekkie regały magazynowe,
-podajniki,
-stoły montażowe,
-przenośniki.

Przenośniki wytwarzamy w odmianach rolkowej, kulkowej taśmowej. Produkujemy również profile aluminiowe do wielu zastosowań. Nasze wyroby używane są do produkcji okien, drzwi, fasad, urządzeń AGD, sprzętu medycznego, części do pojazdów i konstrukcji dachowych.

Uzupełnieniem oferty, którą przygotowaliśmy, jest natomiast drukowanie 3D. Trójwymiarowe elementy to zarówno prototypy, jak i większe serie produkcyjne.

Dodatkowych informacji o ofercie Allts udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

hale,