W-Gulve

Montaż, konserwacja i renowacja podłóg drewnianych

Panele i podłogi
ul. ks. Stawickiego 17, 84-217 Łebno pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
W-Gulve
ul. ks. Stawickiego 17, 84-217 Łebno pomorskie
NIP
5881643768
Telefon
W-Gulve

Informacje

Opis działalności firmy W-Gulve w Łebno
W-Gulve to firma, która oferuje Państwu usługi montażu podłóg drewnianych oraz konserwacji i renowacji wszelkich powierzchni z drewna. Siedziba działalności znajduje się w Łebnie, na terenie województwa pomorskiego. Właścicielem firmy jest Aleksander Kurr.
Produkty i usługi
Drewno jest materiałem stosowanym powszechnie w branżach wykończenia wnętrz czy architektury ogrodowej. Jego odpowiednia pielęgnacja sprawia, że powierzchnie i konstrukcje drewniane przez długi czas utrzymują swój urok. Prace montażowe, konserwacyjne oraz renowacyjne wymagają specjalistycznej wiedzy i sprzętu, dlatego warto je powierzyć fachowcom z W-Gulve.

Firma zatrudnia pracowników, którzy doskonale znają tajniki pielęgnacji drewna i montażu podłóg drewnianych. Zajmują się oni układaniem i odnawianiem powierzchni drewnianych w domach, mieszkaniach czy biurach.

Oferta W-Gulve obejmuje usługi takie jak:
- cyklinowanie bezpyłowe,
- montaż parkietów i paneli podłogowych,
- montaż listew przypodłogowych,
- szlifowanie podłóg,
- lakierowanie podłóg,
- układanie desek i legarów,
- montaż tarasów drewnianych,
- szlifowanie i renowacja blatów kuchennych,
- renowacja schodów i parapetów drewnianych,
- olejowanie podłóg.
Przebarwienia, rysy czy pęknięcia na powierzchniach drewnianych nie stanowią problemu dla kadry pracowniczej W-Gulve. Specjaliści czyszczą drewno, a także pozbywają się starych powłok farb czy lakierów. Odpowiednie narzędzia i produkty pozwalają również na uzupełnienie ubytków, impregnację oraz nadanie drewnu pięknego koloru. Wszystkie prace wykonywane są sumiennie i dokładnie, aby klienci cieszyć się mogli drewnianymi elementami wykończenia wnętrz i architektury ogrodowej przez długi czas.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z W-Gulve.
Zasięg działania
Firma W-Gulve z lokalizacji: Łebno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń