U Witka PH

Najwyższej jakości pellet dla Twojego kotła

Materiały opałowe
ul. Prosta 1, 84-242 Luzino pomorskie
Poniedziałek 7:00 - 16:00
Wtorek 7:00 - 16:00
Środa 7:00 - 16:00
Czwartek 7:00 - 16:00
Piątek 7:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
U Witka PH

Informacje

O nas
Istniejemy na rynku od 1998 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą artykułów hydraulicznych, instalacyjnych i grzewczych. Wraz ze zmieniająca się techniką zaczęliśmy poszerzać swoją ofertę o nowoczesne i ekologiczne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii, techniki grzewczej oraz techniki sanitarnej. Obecnie prowadzimy bogato zaopatrzoną hurtownię oraz filę zajmującą się sprzedażą elementów wyposażenia łazienek.
Dostrzegając potrzeby rynku do swojego asortymentu wprowadziliśmy również pellet drzewny i otworzyliśmy swoje Centrum Pelletu, dzięki któremu dostarczamy do naszych klientów ekologiczny i wysokowydajny materiał opałowy.
Aby móc efektywnie palić tym rodzajem paliwa potrzeba przystosowanego kotła. One także znajdują się w naszej szerokiej ofercie.

Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami.
Opis działalności
W przedsiębiorstwie handlowym U Witka, oprócz sprzedaży produktów techniki grzewczej oraz sanitarnej, zajmujemy się dystrybucją ekologicznego i wydajnego pelletu drzewnego dla kotłów C.O. dostosowanych do jego spalania. Właścicielem firmy jest Witold Berska, a siedziba naszego Centrum pelletu znajduje się w Luzinie, przy ul. Prostej.
Produkty i usługi
Ze względu na rosnące zanieczyszczenie powietrza, koszty energii cieplnej pozyskiwanej z węgla oraz pilną potrzebę ochrony środowiska, coraz częściej w naszych domach zaczynają pojawiać się nowoczesne, bardziej ekologiczne urządzenia do ogrzewania. Dzięki zaawansowanej technice oraz specjalistycznych materiałach są one w stanie wytwarzać ciepło dla domu o wiele bardziej wydajnie i tanio. Jednym z takich popularnych rozwiązań są miedzy innymi kotły C.O. zasilane pelletem drzewnym.

Sam pellet jest to naturalny, ekologiczny i efektywny produkt opałowy powstający z odpadów drzewnych. W sposób mechaniczny jest on formowany w granulat o średnicy od 6 do 8 mm.

W naszym przedsiębiorstwie proponujemy swoim klientom sprzedaż zarówno kotłów C.O. na pellet, w raz z niezbędnymi akcesoriami i oprzyrządowaniem (zasobniki na wodę, pompy, regulatory, sterowniki, rurki itp.), jak i samego pelletu.

Dystrybuujemy produkty różnych producentów pelletu, w tym między innymi:
- Stelmet,
- Biomasa,
- Poltarex,
- Barlinek,

W zależności od rodzaju konkretne partie produktów różnią się od siebie swoimi właściwościami, kalorycznością oraz ceną. Wszystkie jednak spełniają wysokie normy dotyczące emisji spalin, a ich spalanie w dobrze wykonanej instalacji kotła odbywa się praktycznie bezdymowo.

Wszystkie urządzenia oraz elementy potrzebne do wykonania takiej instalacji C.O. można znaleźć w asortymencie naszego przedsiębiorstwa.

Nasi sprzedawcy udzielą wszelkich informacji o produktach, a także chętnie doradzą przy ich wyborze.

Dysponujemy własnym transportem ciężarowym wyposażonym w windę ładunkową. Jest on w stanie pomieścić do 15 ton pelletu na paletach. Dostawy w obrębie 15 km od naszej siedziby realizujemy gratis, natomiast cenę dostawy powyżej 15 km ustalamy indywidualnie.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe