CENTRUM STOMATOLOGICZNE JAROSŁAW NIEŚCIOR

Stomatolodzy i protetycy
ul. Robotnicza 1, 84-242 Luzino pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 678 25 57
Adres korespondencyjny
ul. Robotnicza 1, 84-242 Luzino pomorskie

Informacje

Opis działalności
Naszą placówkę stomatologiczną prowadzimy od 1999 roku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wiedzy dotyczącej stomatologii możemy cieszyć się zaufaniem naszym pacjentów. Staramy się nieustanne zapewnić komfort i przyjazną atmosferę. W naszej placówce udzielamy kompleksowych usług w zakresie stomatologii ogólnej, protetyki i ortodoncji.
Produkty i usługi
W ramach naszych usług przeprowadzamy zabiegi polegające na usuwaniu zębów, dłutowaniu oraz ich piaskowaniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest estetyka uzębienia, dlatego stosując najbardziej sprawdzoną metodę nakładkową wybielamy zęby. Wszystkim dzieciom proponujemy utrzymanie higieny i profilaktyki za pomocą ozonowania zębów mlecznych i ich lapisowania.

W naszym gabinecie zakładamy aparaty ortodontyczne, a także wykonujemy zdjęcia rtg za pomocą technologii cyfrowej bezprzewodowej.

W zależności od rodzaju braków uzębienia, dobieramy indywidualnie rodzaje uzupełnieńprotetycznych, takich jak:

• protezy akrylowe,
• protezy szkieletowe,
• protezy elastyczne,
• protezy elastyczne z elementami protez szkieletowych.

Ponadto wykonujemy uzupełnienia stałe, a w tym korony, mosty, a także korony pełnoceramiczne i korony z cyrkonu.
Na miejscu przeprowadzamy również leczenie kanałowe, które spowodowane jest poważnym uszkodzeniem zęba, które dostało stanu zapalnego lub martwicy miazgi zęba. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest przedłużenie funkcjonowania zęba.

Naszym Pacjentom zapewniamy również leczenie stawu skroniowo-żuchwowego, który powiązany jest ze stanem zgryzu, a którego nieprawidłowe ustawienie zębów powoduje przeciążenia i zmiany w czynnościach stawu.

Dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów, wszystkie zabiegi przeprowadzamy nowoczesnym sprzętem. Używamy jedynie materiałów rekomendowanych przez międzynawowe towarzystwa stomatologiczne i uznane autorytety światowe. Wszystkie narzędzia dezynfekujemy i sterylizujemy według zaostrzonych procedur.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, kontaktu telefonicznego bądź na miejscu.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w zabiegach chirurgicznych w zakresie podstawowym. Nasze usługi kierujemy do osób dorosłych, jak i dzieci.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektórzy pacjenci mają obawy związane z zabiegami. Dlatego do polepszenia ich samopoczucia oferujemy im możliwość znieczulenia aparatem Thr Wand.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
kartuski, lęborski, pucki, wejherowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń