Rant P.P.H.U. Piotr Słowy

Gotowe i produkowane na zamówienie konstrukcje, w tym bramy

Bramy i ogrodzenia
ul. Marynarska 34, 84-230 Rumia, woj. pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Rant P.P.H.U. Piotr Słowy
ul. Marynarska 34, 84-230 Rumia, woj. pomorskie
NIP
5861002032
Telefon
Rant P.P.H.U. Piotr Słowy

Informacje

Opis działalności firmy Rant P.P.H.U. Piotr Słowy w Rumia
Rant znajduje się w Rumi, w województwie pomorskim. Od 30 lat sprzedajemy gotowe konstrukcje, np. bramy oraz produkujemy elementy wykończeniowe na zamówienie. Realizujemy zlecenia dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!
Produkty i usługi
Rant to najlepsze miejsce na zakup nowej bramy. Korzystamy z systemów renomowanych marek, dlatego dopasowujemy bramy do różnych otworów i budynków. U nas kupią Państwo bramy do domów jednorodzinnych, garaży wolnostojących, magazynów, zakładów przemysłowych oraz innych obiektów. Dysponujemy bramami renomowanych producentów, np. Big-Tor, w różnych wariantach kolorystycznych i odmianie ocieplanej oraz nieocieplanej. Na życzenie bramy dowozimy na wskazany adres i montujemy. Wyposażamy też konstrukcje w automatykę i napędy. Dzięki nowoczesnym instalacjom otwieranie bram nie stanowi problemu.

W Rant oferujemy m.in. segmentowe bramy do garaży. Mamy też bramy przemysłowe wyposażone w drzwi. Ponadto sprzedajemy i montujemy:
-bramy przemysłowe segmentowe,
-bramy przemysłowe rolowane,
-bramy przemysłowe harmonijkowe,
-bramy przemysłowe przesuwne,
-bramy przemysłowe zabiegowe
-bramy przemysłowe jednoskrzydłowe,
-bramy przemysłowe dwuskrzydłowe.

W zakładzie produkujemy ponadto na zamówienie balustrady tarasowe, poręcze schodowe oraz zabudowy śmietników na osiedla. Klienci zamawiają też drzwi obiektowe, w tym w wariancie przeciwpożarowym. Sprzedajemy też i montujemy ogrodzenia. Są to ogrodzenia metalowe i przemysłowe. Oczywiście kolor stalowych elementów dopasowujemy do oczekiwań klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Rant! Więcej informacji o sprzedawanych konstrukcjach i realizowanych usługach udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Firma Rant P.P.H.U. Piotr Słowy z lokalizacji: Rumia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
M
Magdalena
Zamawialiśmy tutaj ogrodzenie drewniane, piękne, estetyczne wykonanie i fachowy montaż. Polecam tę firmę.
D
Dariusz
Oferują wysokiej jakości bramy przemysłowe, zapewniają konkurencyjne ceny, zajmują się też montażem. Korzystaliśmy z ich oferty i bardzo polecamy.

Słowa kluczowe

rant,