Bongs Segregatory Polska Sp. z o.o.

Producent segregatorów i teczek reklamowych z indywidualnym nadrukiem klienta.

Akcesoria i gadżety reklamowe
ul. Mercerstwo 2, 84-217 Szemud pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bongs Segregatory Polska Sp. z o.o.

Informacje

O nas
Wszystkie te produkty po nadaniu im odpowiadającej Państwa potrzebom szaty graficznej stanowią doskonałe nośniki reklamy i są elementem skutecznie wspomagającym wszelkie działania związane z kształtowaniem wizerunku firmy. Nasze segregatory i teczki umożliwiają także przeprowadzenie nowoczesnych i efektywnych szkoleń.

Klientem firmy jest każdy, kto chce zamówić od 100 sztuk do kilkuset tysięcy segregatorów. Aby uszlachetnić produkty, używamy szerokiej gamy papierów barwionych w masie z wytłoczoną strukturą i płótna introligatorskiego. Stosujemy druk offsetowy, sitodruk i tłoczenia. Nasze wyroby możemy wyposażyć w szeroki asortyment akcesoriów - kieszonki na wizytówkę, kieszonki grzbietowe, uchwyty na długopis i na CD, kieszonki tekturowe. Wykonujemy produkty w formach zaproponowanych przez naszychklientów.Niebagatelne znaczenie w przypadku wszelkich materiałów reklamowych ma ich jakość. To właśnie dzięki niej przez ponad 20 lat systematycznie zdobywaliśmy zaufanie klientów w Polsce. Nasze wyroby są produkowane z surowców pochodzących od najlepszych firm europejskich. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz młodą kadrę kierowniczą. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Wysoki poziom organizacji pracy, doświadczeni pracownicy oraz profesjonalna obsługa klienta pozwalają utrzymać pozycję cenionego i solidnego producenta.

Zapraszamy do współpracy!
Opis działalności
Bongs Segregatory Polska Sp. z o.o., dawniej znana jako Best Binder Poland Sp. z o.o., istnieje na rynku polskim od 1992 roku. Sprzedaż, obejmująca początkowo jedynie rynek polski i szwedzki, rozwinęła się na całą Europę i USA. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości wyrobów na bazie tektury, polipropylenu i folii PCV: segregatorów, teczek, wizytowników, clipboardów, etui, pudełek oraz przekładek.
Produkty i usługi
SEGREGATORY
Podstawową grupę naszych produktów stanowią segregatory laminowane z nadrukiem wykonanym metodą offsetową.

PRZEKŁADKI
Przekładki zaprojektowane zgodnie z Państwa życzeniem są doskonałym uzupełnieniem segregatora.

TECZKI
Na szczególną uwagę wśród wyrobów oferowanych przez Bongs Segregatory Polska zasługują teczki - zamykane na rzepy, zatrzaski, magnesy lub gumkę.

CLIPBOARD
Clipboard czyli tekturowa podkładka z klipem to praktyczny iwygodny przedmiot do sporządzania notatek.

PUDEŁKA
Jeżeli szukają Państwo eleganckiego opakowania na album, książkę lub inny produkt nasze pudełka będą doskonałym rozwiązaniem.

ETUI
Jeżeli szukają Państwo eleganckiego opakowania na album, książkę lub inny produkt nasze etui będą doskonałym rozwiązaniem.

MENU
Nasze okładki pozwolą Państwu w elegancki i wygodny sposób zaprezentować menu restauracji lub kawiarni.

WZORNIKI
Wzorniki pozwalają w przejrzysty sposób zaprezentować ofertę firmy.

OPAKOWANIA
Zadaniem opakowania jest zabezpieczenie towaru w trakcie transportu i przechowywania. Pełni ono często funkcję narzędzia marketingowego, pobudzającego swoim estetycznym wyglądem do zakupu danego produktu.

GAZETOWCE
Gazetowiec to doskonały pojemnik do kolekcjonowania czasopism i przechowywania różnego rodzaju katalogów i skoroszytów.

TAPETOWCE
W naszej ofercie znajdują się okładki napróbki tapet, wykonane z grubej i sztywnej tektury.

WIESZAKI
Wieszaki to wygodny sposób prezentacji różnego rodzaju tkanin, firan czy oklein.

GRY
Nasza oferta powiększyła się o produkcję różnego rodzaju gier planszowych.

TORBY
Torby mogą mieć różne przeznaczenie. Często stosowane promocyjne torby papierowe są potężnym narzędziem reklamy, który można uzyskać niewielkim nakładem finansowym.

WKŁADY - DRUK CYFROWY

AKCESORIA
Nasze produkty możemy wyposażyć w wiele dodatkowych elementów, dzięki którym staną się one ciekawsze i bardziej funkcjonalne.

TŁOCZENIE/SITODRUK

INDYWIDUALNE PRODUKTY
Marki i specjalizacje
* Segregatory
* Przekładki
* Teczki
* Clipboardy
* Pudełka
* Etui
* Menu
* Wzorniki
* Opakowania
* Gazetowce
* Tapetowce
* Wieszaki
* Gry
* Torby
* Wkłady - druk cyfrowy
* Akcesoria
* Tłoczenie / Sitodruk
* Indywidualne produkty
Certyfikaty
Segregatory, teczki, clipboardy, wizytowniki, etui, pudełka, gazetowce, przekładki, segregatory reklamowe, segregatory z PCV, teczki z rączką, teczki ofertowe, prezentery, segregatory laminowane, segregatory oklejane papierami barwionymi, segregatory z polipropylenu, segregatory biurowe, teczki na rzepy, teczki z gumką, teczki z polipropylenu, papier ozdobny, pudełka z wieczkiem, pudełka oklejone płótnem introligatorskim, przekładki z PCV, przekładki kartonowe, opakowania na książkę, opakowania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń