Halman Michał Sklep Metalowo-Hydrauliczny

Artykuły metalowe
ul. Wejherowska 54, 84-217 Szemud pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Artykuły metalowe. Halman Michał Sklep Metalowo-Hydrauliczny ma swoją siedzibę w miejscowości Szemud w województwie pomorskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Halman Michał Sklep Metalowo-Hydrauliczny poprzez telefon: (58) 67... .
Siedziba firmy Halman Michał Sklep Metalowo-Hydrauliczny znajduje się pod adresem 84-217 Szemud ul. Wejherowska 54,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Halman Michał Sklep Metalowo-Hydrauliczny. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
S
Sikora
Sklep bardzo dobrze zaopatrzony. Można powiedzieć od a do z. Przede wszystkim dla rolników miejscowych i bardzo miła obsługa.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.