Usługi Transportowe,prace Ziemne Andrzej Kreft

Roboty ziemne, transport i sprzedaż kruszyw i wynajem sprzętu!

Transport samochodowy
ul. Trepczyka 2, 84-200 Wejherowo pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Transportowe,prace Ziemne Andrzej Kreft

Informacje

Opis działalności
Usługi transportowe, prace ziemne Andrzej Kreft to firma zlokalizowana w Wejherowie, na obszarze województwa pomorskiego. Zajmujemy się robotami ziemnymi oraz transportem kruszyw.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas firma to działalność łącząca w sobie kilka branż. Po pierwsze zajmujemy się robotami ziemnymi różnego rodzaju. Wykonujemy także transport materiałów sypkich oraz wypożyczamy profesjonalny sprzęt związany z transportem. Sprzedajemy także kruszywa.

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku już od ponad dwudziestu pięciu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów pozwala nam na zapewnienie o najwyższej jakości naszych usług.

Nasza oferta to między innymi:

- wykopy liniowe
- wykopy pod fundamenty
- niwelacja terenu
- nasypy
- hałdowanie

Zajmujemy się również stabilizacją terenu oraz jego odwodnieniem. Transport materiałów sypkich wnaszym wykonaniu to w głównej mierze przewóz czarnoziemów, piasku, żwiru czy ziemi ogrodowej.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który oprócz swojego wykorzystania przy naszej pracy oferujemy do wynajmu. Są to między innymi samochody dostawcze, wywrotki czy też koparki gąsienicowe.

Sprzedajemy:

- piasek siany
- piasek płukany
- mieszkanka żwirowa
- kamień płukany/żwir
- kamień/grys
- pospółka
- czarnoziem
- tłuczeń

Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczony zespół, który poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę branżową jest w stanie podjąć się każdego zadania i wykonać je możliwie jak najlepiej.

Zapewniamy rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń