Czyścioch Myjnia samochodowa Rafał Opas

Kompleksowe czyszczenie karoserii i wnętrza samochodów

Myjnie samochodowe
ul. Bałtycka 18, 10-176 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(2 opinie) napisz opinię
Czyścioch Myjnia samochodowa Rafał Opas

Informacje

Opis działalności
Myjnia samochodowa Czyścioch, to firma należąca do Rafała Opas. Znajduje się w Olsztynie. Działa od 1998 roku i cieszy się uznaniem wśród właścicieli pojazdów.
Produkty i usługi
Czysty samochód to chluba właściciela, dlatego warto zadbać o swój pojazd. W Olsztynie najlepiej odwiedzić myjnię samochodową Czyścioch, która już od ponad 20 lat zajmuje się kompleksowym czyszczeniem karoserii i wnętrza pojazdów. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Poniżej przedstawiamy krótki opis świadczonych przez nas usług:
• W zakresie mycia nadwozia zajmujemy się myciem i wycieraniem progów w drzwiach, płukaniem nadkoli i ściąganiem wody ściągaczką. Następnie nanosimy płyn zmiękczający (oczywiście przed myciem wstępnym). Płyn zmiękczający nanoszony jest w celu zminimalizowania ewentualnych zarysowań. Cały proces mycia nadwozia odbywa się przy użyciu gąbki lub miękkiej szczotki. Jest to najbezpieczniejsza i najdokładniejsza metoda mycia lakieru samochodowego.
• Suszenie – kiedy cały nadmiar wody zostanie usunięty (przy użyciu ściągaczki) szyby i progi w drzwiach wycieramy irchą do sucha.
• Na życzenie nakładamy wosk natryskowy, który nanosi się w celu uzyskania lepszego połysku, ale też zabezpieczenia lakieru przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
• Jeśli chodzi o odkurzanie to zajmujemy się odkurzaniem foteli, części tapicerki, podłogi, bagażnika. Ponadto myjemy dywaniki metodą podciśnieniową z dodatkiem chemii.
• Czyszczenie szyb – w tej kwestii szyby myjemy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Oferujemy mycie lusterka wstecznego oraz lusterek bocznych.
• W zakresie renowacji i czyszczenia części plastikowych wewnątrz oferujemy czyszczenia płynem matowym oraz preparatem połyskowym (zapach wanilii, cytryny, wiśni, truskawki, lawendy, brzoskwini).
• Woskowanie ręczne to proces, który zabezpiecza na dłuższy czas. Ponadto regeneruje lakier akrylowy, metaliczny czy perłowo-metaliczny.
• Tapicerka samochodowa – odświeżenie – w tym zakresie oferujemy usuwanie kurzu i innych zanieczyszczeń płynem zapachowo- odświeżająco-zmiękczającym.
• Pranie tapicerki samochodowej – to usługa, który wykonujemy na zapisy.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Ania
Super!
A
Anna
Bardzo dobrze wykonana usługa. POLECAM