Max Bud Adam Lignowski

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej i wykończeniowej.

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Boenigka 46 lok. 4, 10-686 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
784 550 326
Adres korespondencyjny
ul. Boenigka 46 lok. 4, 10-686 Olsztyn warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Usługi budowlane i wykończeniowe na terenie Warszawy i okolic. Kompleksowe prace budowlane.
Produkty i usługi
Firmę Max Bud Adama Lignowskiego tworzy zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie budownictwa. Od wielu lat z nieustającą pasją zajmujemy się realizacją Państwa inwestycji. Naszą specjalizacją są prace budowlane oraz elewacyjne. W zależności od potrzeb klienta wybudujemy dom w stanie surowym lub pod klucz. Charakteryzuje nas wysoka jakość usługi.


Zawsze pracujemy z zastosowaniem zasad bezpieczeństwa, które są ważne zarówno podczas wykonywania zamówienia, jak i późniejszego użytkowania. Zdobyta wiedza pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających zleceniodawców. Nasza ekipa jest na bieżąco z nowinkami technicznymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, które stopniowo wdrażamy do oferty.


Max Bud oferuje kompleksowe wykańczanie mieszkań. Zespół fachowców sprawi, że mieszkanie stanie się pięknym, dostosowanym do wymagań miejscem wypoczynku. Otwarci na Państwa propozycje i pomysły, wykonamy różnego rodzaju prace remontowe. Zajmujemy się również kwestią dociepleń, zarówno domów od zewnątrz, jak i wewnątrz. Zadbamy o estetyczny wygląd poszczególnych pomieszczeń i o zmniejszenie wydatków związanych z kosztami ogrzewania. Dostosowując się do potrzeb klienta, dobierzemy odpowiednią technikę i materiały ocieplenia. Dzięki temu możemy pomóc nawet w sytuacji, gdy niemożliwe jest naruszenie fasady zewnętrznej ocieplonych ścian.


Specjalizujemy się również w układaniu paneli podłogowych. Wykonywana przez nas praca daje gwarancję solidnego efektu. Zapewniamy fachowe doradztwo także w sprawach doboru materiałów. Gwarantujemy terminowość i wysoką jakość podjętych przez firmę zleceń. Swoim zaufaniem obdarzyło nas już szerokie grono klientów na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy - chętnie podejmujemy się realizacji zleceń, które wymagają większego nakładu pracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Warszawa, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Marta
2019-01-10 13:24:01
Polecam!!!