Artemida Olsztyn Sp. z o.o.

Kontaktując się z placówką powiedz, że znalazłeś nas w Panoramie Firm

Ginekolodzy i położnicy
ul. Jagiellońska 78A, 10-357 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Artemida Olsztyn Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 78A, 10-357 Olsztyn warmińsko-mazurskie
NIP
5423237628
Telefon
Artemida Olsztyn Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Artemida Olsztyn Sp. z o.o. w Olsztyn
Centrum Artemida to placówka medyczna, która świadczy szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej. Jej specjalizacją jest diagnozowanie oraz leczenie niepłodności. Działa w dwóch miastach: w Olsztynie i w Białymstoku.
Produkty i usługi
Centrum Artemida to ośrodek, który zajmuje się przede wszystkim diagnostyką oraz leczeniem niepłodności. Placówka świadczy usługi z zakresu ginekologii i położnictwa, a także opiekę okołoporodową i poporodową. W ofercie są także badania i zabiegi przy hospitalizacji, na przykład diagnostyka endoskopowa oraz operacje ginekologiczne. Centrum dysponuje specjalistycznym sprzętem medycznym, a także własnym laboratorium.

Do zadań placówki wlicza się między innymi:

- wykonywanie pełnego zakresu badań diagnostycznych,
- leczenie niepłodności,
- diagnostyka prenatalna,
- pełna opieka nad kobietami w ciąży, również z problemami endokrynologicznymi,
- poradnictwo i leczenie endokrynologiczne kobiet.

Utytułowani doktorzy oraz profesorowie nauk medycznych są w stanie pomóc pacjentom, którzy zmagają się z problemem braku potomstwa. W swojej pracy kierują się wiedzą specjalistyczną, dzięki czemu mogą podejść do każdego pacjenta w odpowiedni sposób.

Zespół Artemidy ma na swoim koncie duże sukcesy związane z leczeniem niepłodności - pomogła wielu szczęśliwym rodzicom doczekania się swoich pociech, co jest najlepszą rekomendacją.

Warto zajrzeć na stronę internetową placówki, a także skontaktować się telefonicznie w celu zapoznania się z pełną ofertą oraz uprzednim umówieniu wizyty.
Zasięg działania
Firma Artemida Olsztyn Sp. z o.o. z lokalizacji: Olsztyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie, Olsztyn, olsztyński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń