Beton "Dembud" P.H.P.T. Dembud w Wirwiltach Zbigniew Dembowski

Beton
11-200 Wirwilty 13, woj. warmińsko-mazurskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)

Informacje

Firma Beton "Dembud" P.H.P.T. Dembud w Wirwiltach Zbigniew Dembowski z siedzibą w miejscowości Wirwilty świadczy swoje usługi w branży Beton.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Beton "Dembud" P.H.P.T. Dembud w Wirwiltach Zbigniew Dembowski, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: zbigniewdembowski@wp.pl lub telefon: 602 779...
Z przedstawicielem firmy Beton "Dembud" P.H.P.T. Dembud w Wirwiltach Zbigniew Dembowski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 11-200 Wirwilty 13. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Beton "Dembud" P.H.P.T. Dembud w Wirwiltach Zbigniew Dembowski, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
P
POLECAM!
DOBRY BETON, OBSŁUGA TEŻ BARDZO DOBRA
J
Janek
super ludzie
A
F
Andrzej F
Bardzo pozytywna współpraca, wszystko zgodnie z ustaleniami.
M
Marek
Polecam Firmę. Bardzo dobry kontakt.
K
klient
Polecam - od lat współpracuję i nigdy mnie nie zawiedli.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.