Nieruchomości Andrzej Lichodziejewski

Obrót nieruchomościami - pomoc w sprzedaży i zakupie

Nieruchomości
ul. Traugutta 7/209, 11-400 Kętrzyn warmińsko-mazurskie
(5 opinii) napisz opinię
Nieruchomości Andrzej Lichodziejewski
ul. Traugutta 7/209, 11-400 Kętrzyn warmińsko-mazurskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
895190237
Nieruchomości Andrzej Lichodziejewski

Informacje

Opis działalności firmy Nieruchomości Andrzej Lichodziejewski w Kętrzyn
Nazywam się Andrzej Lichodziejewski i od 2011 roku prowadzę własną firmę, która zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. Poza tym zajmuję się również pośrednictwem w sprzedaży mieszkań, domów, czy działek. Siedziba mojego biura znajduje się w Kętrzynie, w województwie warmińsko-mazurskim.
Produkty i usługi
Moim Klientom oferuję głównie pomoc przy sprzedaży lub kupnie mieszkania w atrakcyjnej cenie. Doskonale znam rynek nieruchomości i pomogę wycenić lokal lub działkę na podstawie dostępnych informacji. Zapewnię również przeprowadzenie bezpiecznej transakcji pomiędzy kupującym a sprzedającym.

W mojej ofercie usługowej znajduje się:
- zweryfikowanie stanu prawnego nieruchomości,
- przygotowanie oferty sprzedażowej,
- reklamowanie nieruchomości na sprzedaż,
- pomoc w ustaleniu korzystnych warunków umowy.

Oprócz tego do moich usług należy także zarządzanie i administrowanie nieruchomościami należącymi do wspólnot mieszkaniowych, czy spółdzielni.

Prowadzę wszelkie niezbędne rozliczenia, opierając się na informatycznych systemach finansowo-księgowych. Moim Klientom mogę zaoferować takie usługi jak:
- szukanie korzystnych ofert wśród dostawców mediów,
- pośredniczenie i załatwianie formalności pomiędzy dostawcami mediów,
- zgłaszanie i usuwanie awarii technicznych w obiektach,
- organizowanie okresowych remontów i utrzymanie obiektów w prawidłowym stanie technicznym.

Na bieżąco rozwiązuję problemy mieszkańców i robię wszystko, aby dana nieruchomość nie traciła swojej wartości rynkowej.

Zapraszam do kontaktu z moją firmą w Kętrzynie - Andrzej Lichodziejewski.
Zasięg działania
Firma Nieruchomości Andrzej Lichodziejewski z lokalizacji: Kętrzyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
J
Jacek
Dzięki temu Panu mamy na bieżąco wyjaśnione wszystkie sprawy związane z opłatami. Żaden mieszkaniec nie zalega z czynszem i możemy przeznaczyć pieniądze na rozbudowę naszego obejścia, czy prace serwisowe na placu zabaw.
I
Iwonka
Pan Andrzej Lichodziejewski jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Nigdy nie pozostawia nas samych sobie z żadnymi awariami. Od razu wzywa fachowców i sprawdza, czy obiekt nie wymaga remontu lub większej naprawy.
M
Michał
Pan Lichodziejewski pomaga nam zarządzać nieruchomością od 3 lat. Dzięki niemu wartość rynkowa obiektu nie maleje. Budynek jest utrzymany w doskonałym stanie technicznym, nie ma zadłużeń, a wszystkie sprawy rachunkowe są załatwiane na bieżąco.
K
Kdubczyk
Poradziliśmy się Pana Andrzeja Lichodziejewskiego w sprawnie kupna mieszkania. Agent zajął się weryfikacją stanu prawnego nieruchomości oraz sprawdził, czy cena odpowiada aktualnym wymaganiom rynku.
E
Ewa
Polecam serdecznie usługi tego agenta nieruchomości. Pomógł nam dosyć szybko znaleźć naprawdę fajnie mieszkanie w domu wielorodzinnym. Lokal ma spory metraż i jest zadbany. Poza tym nie jest zadłużony. Jesteśmy wdzięczni za sporą pomoc przy sprawdzeniu stanu prawnego mieszkania i załatwieniu formalności.

Słowa kluczowe