Zakład Usług Elektrycznych Krzysztof Cesarek

Sprawny montaż automatyki dla domu

Elektroinstalatorstwo
11-731 Szymanowo 26 warmińsko-mazurskie
(2 opinie) napisz opinię
Zakład Usług Elektrycznych Krzysztof Cesarek

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Krzysztof Cesarek i prowadzę Zakład Usług Elektrycznych w Szymanowie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Produkty i usługi
W ramach moich usług zajmuję się elektroinstalatorstwem, przygotowuję projekty instalacji, a następnie wykonuję niezbędne instalacje. Prowadzę serwis instalacji elektrycznych, sprawnie zajmę się naprawą wszelkich awarii. Oferuję takie usługi jak:
- montaż automatyki do domu,
- montaż instalacji elektrycznych,
- wymiana instalacji elektrycznych.

Podłączę dla Państwa instalację Smart dom, umożliwiającą sterowanie domem za pomocą smartfona. To bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zapewniające pełne bezpieczeństwo budynku.

Wszelkie swoje usługi wykonuję sprawnie i terminowo, z dużą precyzją. Zapewniam moje fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

Zapraszam do skorzystania z usług mojego zakładu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Joanna
Pan Krzysztof jest młody lecz bardzo profesjonalnie podchodzi do pracy. Jest punktualny , zawsze coś doradzi . To ambitny człowiek z dużą wiedzą więc warto mu zaufać ,bo naprawdę potrafi zdziałać cuda :)
G
Grzegorz
Witam. Chciał bym się podzielić moją opinią na wykonane prace przez Pana Krzysztofa. Jest bardzo dokładny, posiada profesjonalny sprzęt, i ma ogromną wiedzę w tej dziedzinie. Potrafi doradzić każdej osobie w każdej sytuacji i jest Bardzo Odpowiedzialny. Polecam.